Hiçbir Dosya Açılmıyor

Kodla Büyü

PCDELİSİ

Üye
Öncelikle Herkeze Merhaba.
Benim Bilgisayarımda Hiçbir Dosya Açılmıyor Chrome Bilgisayarım Explorer vb. Bir Hata Geliyor Sistem Geri Yükleme Yaptım.
Hiç Birşey Açılmıyorki Hatanın Resmini Göndercektim Paint Bile Açılmıyor.
Buna Çare Varmıdır.
Cevaplarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ediyorum.
:tr: :tr: :tr: :tr:

panacea' Alıntı:
En iyi çözüm yedeğini alıp formatlamak.
Hiç Birşey Açılmıyor Denemedim mi Sanki Ama Tekrar Deniycem.
Aslında Format Atmak Kolay Ama Benim Bilgisayarım Bir Türlü CD'den Başlamıyor. BIOS'tan CD/DVD'yi En Üste Almama Rağmen. OLSUN YİNE DE TEŞEKKÜR EDERİM.

PCDELİSİ' Alıntı:
panacea' Alıntı:
Hiç Birşey Açılmıyor Denemedim mi Sanki Ama Tekrar Deniycem.
Aslında Format Atmak Kolay Ama Benim Bilgisayarım Bir Türlü CD'den Başlamıyor. BIOS'tan CD/DVD'yi En Üste Almama Rağmen. OLSUN YİNE DE TEŞEKKÜR EDERİM.

açılıştan f8 ile güvenli modu veya sistem geri yüklemeyi denebilirsiniz. format için de flash bellek üzerinden format atabilirsiniz.

panacea' Alıntı:
Bu arada Hata Şöyle; (Benim Sistemim D:'ye Kurulu)
Bilgisayarımı Açmayı Denediğimde:

D:\Program Data\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\Computer Managament.Ink
Belirtilmemiş Hata

Denetim Masasını Açmaya Çalıştığımda:
Bu dosya, Bu eylemi gerçekleştirebilmek için ilgili programa sahip değil. Lütfen bir Program yükleyin (Program Var) ve ya Program Varsa Varsayılan Uygulamalar denetim masasında bunları etkinleştirin. (Etkin) (EDİT:Aslında Varsayılan Uygulamalar vesaire Hiçbirşey Açılmıyor) Bilgisayarda Tek Yapabildiğim İşlem PCyi Yenilemek (MasaÜstünü) Boş Boş Fare Sallamak Ve Masaüstünden Dosya Silmek (EDİT:Dosya=>Klasör)

Geri