hitachi hdd sıfırlama

Kodla Büyü

66umut66

Site Gezgini
arkadaşlar hitachi hdd imden ses gelmeye başladı fiziksel bir sorun olduğunu sanmıyorum yalnız araştırdığım kadarıyla hdd sıfırlamanın çözüm olacağına dair bilgilere ulaştım. hitachi marka hdd destekleyen, önerdiğiniz veya paylaşabileceğiniz bir program varmı. şimdiden teş.ler.

şu programla level formatı deneyebilirsin.

Ekli dosyalar

• LLFsetup.2.21.1108.rar
    469.5 KB · Görüntüleme: 995
Hocam sonuç alabilirsen bilgilendirirsen iyi olur.
Bende de baş belası bir hd varda hitachi marka.

yada "hiren boot cd" içindeki low level format programlarını kullanabilirsiniz ama sabretmeniz gerekir yaparken..

66umut66' Alıntı:
arkadaşlar hitachi hdd imden ses gelmeye başladı fiziksel bir sorun olduğunu sanmıyorum yalnız araştırdığım kadarıyla hdd sıfırlamanın çözüm olacağına dair bilgilere ulaştım. hitachi marka hdd destekleyen, önerdiğiniz veya paylaşabileceğiniz bir program varmı. şimdiden teş.ler.
hocam siz yine low level format atın fakat ses gelmesi fiziksel sorun olduğu anlamına gelir. sürücü motoru yada okuyucu kafa ses yapıyo olabilir ama umarım formatla düzelir

xorcistforyou' Alıntı:
yada "hiren boot cd" içindeki low level format programlarını kullanabilirsiniz ama sabretmeniz gerekir yaparken..
evet arkadaşlar olumlu sonuç aldım.pcnin performansı ciddi bir şekilde arttı ve ses gelme sıkıntısı da ortadan kalktı. teş.ederim

Geri