Hızlı Şarj Eden Bir Powerbank Önerir Misiniz?

Kodla Büyü
Anker ürünlerini tavsiye ederim sayın hocam kendim kullanıyorum memnunum sorun yaşamadım

Anker quick sarjlısı biraz pahalı hocam. Olmuşken hızlı şarjlı olsun istiyorum. Bir de genelde yanında micro USB kabloyla satılıyor. Bu ürünlere type c kablo baglasak onu da şarj eder değil mi? Çünkü evde hem micro USB hem de type c telefon var.

Bı ara bim de satılan duracell in powerbanki vardi onu bulabilirseniz gerçekten çok hızlı şarj ediyor 80_ 90 civariydi

xiaomi 3. Nesil aldım kullanıyorum ve performansı çok iyi. tavsiye eder misin dersen kesinlikle ederim.

Turkcell akademi powerbank kullanıyorum çoook memnunum iki kere şarj ediyor iPhone’u

BİM’den almıştım ben hızlı şarj etme özelliği vardı. 49 tl idi. Paketin üzerinde yazar zaten. Markasını hatırlamıyorum. BİM’in ürünleri A101 inkilerden daha kaliteli oluyor elektronikte.

BİM’den almıştım ben hızlı şarj etme özelliği vardı. 49 tl idi. Paketin üzerinde yazar zaten. Markasını hatırlamıyorum. BİM’in ürünleri A101 inkilerden daha kaliteli oluyor elektronikte.
Bimin kendine ait tüm ürünleri ve elektronik ürünleri a101'den kaliteli. A101'de markalar olmasa işi zor gıdada.

Geri