Hizmet Birleştirme Zorunlu mu + Nasıl yapılır

Kodla Büyü

pointer

Aktif Üye
öğretmenlikten önce eğitim dışı bir sektörde çalışmıştım buna birleştirme yapmam gerekiyor mu?

okullara bi yazı gelmiş mebbis bilgilerinin güncellenmesi diye ordaki başlıklardan birisi de hizmet bilgileri ve daha önce sgkya prim ödeyerek calıstıkları da girilmeli yazıyor ama mebbisde girebilceğim bir yer yok.

ne yapmak lazım

Hocam e_ devletten sigortali gunlerinizi cikartin
Okula bi dilekce yazin hizmet birlestirmeyle ilgili ekinede sigorta kagitlarini verin.Okul bi ust yaziyla ozluge verir dilekçeyi hizmetiniz birleştirilir.Emekliliğiniz için önemlidir bir an önce bu işlemleri yapiniz.

forzabilisim' Alıntı:
Hocam e_ devletten sigortali gunlerinizi cikartin
Okula bi dilekce yazin hizmet birlestirmeyle ilgili ekinede sigorta kagitlarini verin.Okul bi ust yaziyla ozluge verir dilekçeyi hizmetiniz birleştirilir.Emekliliğiniz için önemlidir bir an önce bu işlemleri yapiniz.

Hocam e-devletin hangi bölümünden bu sigortalı günler çıkıyor? 4A detaylı hizmet dökümü diye birşey var bu dökümde ilk işe başlama tarihi var sonra öğretmeliğime başlamaya kadar ki bütün sigorta dökümü görünüyor, bu dökümanı mı okuluma vermem gerekiyor? şimdi bu dökümandaki hizmet dökümünün hizmet puanına eklenmesi mi gerekiyor, yardımcı olur musunuz hocam çok teşekkürler

eğitim dışı çalıştığımız sadece hizmet puanına mı etki ediyor yoksa kadro derecemizi de etkiliyor mu ?

eğitim dışı çalıştığımız sadece hizmet puanına mı etki ediyor yoksa kadro derecemizi de etkiliyor mu ?

Hizmet puanına etki ettiğini nerden öğrendiniz? Benim bildigim hizmet puanıyla bir alakası yok ama kademe ve dereceyle alakalı bir durum.

sözleşmeli öğretmen olarak atanıp, kadroya geçtiğimizde;

sözleşmeli çalıştıklarımız için "emekliliğe esas" sayıldığından bir işlem yapmaya gerek yok ama hizmet puanına eklenmesi için ne yapılabilir?

Geri