Hizmet İçi - Onay Sorunu

Kodla Büyü

trilaylayloom

Aktif Üye
Merhaba
Hizmetiçi eğitim başvurumu onay butonu bulunamadığı için onaylayamıyoruz. Önceki dönem de aynı sorun yaşanmıştı, bu sorunla karşılaşan var mı?

Okul mebbis şifresi ile giriş yapıp hizmetiçieğitim-onay işlemleri-faaliyetleri listele yapıyorum aşağıdaki resimde görldüğü gibi faaliyetler listeleniyor ama onay tarihleri içerisinde olmamıza rağmen onaylanamıyor.

Ekli dosyalar

• hizmetiçi.PNG
    hizmetiçi.PNG
    19.3 KB · Görüntüleme: 616
Hocam o onayları siz değil okul/ilçe ve il yapıyor. Orda gördüğünüz tarih aralıkları bu 3 kurumun toplam tarihlerinin aralıkları.

yasarsahbaz' Alıntı:
Hocam o onayları siz değil okul/ilçe ve il yapıyor. Orda gördüğünüz tarih aralıkları bu 3 kurumun toplam tarihlerinin aralıkları.
Okul şifreyi vermiş.
trilaylayloom' Alıntı:
Okul mebbis şifresi ile giriş yapıp hizmetiçieğitim-onay işlemleri-faaliyetleri listele yapıyorum aşağıdaki resimde görldüğü gibi faaliyetler listeleniyor ama onay tarihleri içerisinde olmamıza rağmen onaylanamıyor.

Sonra MEB Bilgi güvenliği diyor. Okul idarecisi veya memurunu yetiştiremezsen şifreler havada uçuşur. Sonra da:
-"bu neden oldu" derler!

Okul şifresi ile giriş yapıyoruz evet ama onay butonu çıkmıyor.

Bilgi güvenliği konusunda endişeli arkadaşım, konu hakkında söyleyeceğin bir şey yoksa kendi başlığını aç orada ben de sana gerekli cevabı veririm. Bulunduğum okulda bu sistemlerin kullanımı hakkında daha "yetişmiş" biri yok.

Mebbis kurum işlemleri - hizmetiçi eğitim modülü - toplu onay red - sağ bölümdeki takvimden onay durumundakileri seç - altından faaliyeti seç- başvuruları listele dediğin zaman çıkacaktır. Daha sonra zaten çıkan kişinin yanındaki klasörü tıklayıp onaylayan personel ismi yazılıp kaydet butonu bukadar.

Geri