Hizmet Puanlarindaki Değişim - Anket

Kodla Büyü

Yeni Yönetmeliğe Göre Hizmet Puanim

• Azaldi

Oy: 9 7.1%
  • Aynı kaldı.

Oy: 39 31.0%
  • 0-20 puan artti

Oy: 50 39.7%
  • 20-40 puan artti.

Oy: 6 4.8%
  • 40-60 puan artti.

Oy: 16 12.7%
  • 60 puandan fazla arttı.

Oy: 6 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    126

btogretmeni34

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yeni yönetmeliğe göre hizmet puanlarınızdaki değişim nasıl arkadaşlar.

Son düzenleme:
Başarı belgesi ve İkinci lisans dolayısı ile 13 puan yükseldi. Fakat yönetmelik değişmeydi önümüzdeki ay itibarıyla %100 artırımlı alacaktım. Yani zararıma oldu.

Başarı belgesi ve İkinci lisans dolayısı ile 13 puan yükseldi. Fakat yönetmelik değişmeydi önümüzdeki ay itibarıyla %100 artırımlı alacaktım. Yani zararıma oldu.

Geçici madde ile devam edecek diye yazıyor. Kazanılmış hak olarak sayılıyor sanırım:

Artırımlı olarak belirlenen hizmet puanları
GEÇİCİ MADDE 8 – (1) Bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihten önce hizmet puanları Yönetmeliğin 40 ıncı maddesinin altıncı fıkrası kapsamında görev yapılan hizmet alanı için öngörülen puan dikkate alınarak %100 artırılarak belirlenen öğretmenlerin hizmet puanlarının, aynı eğitim kurumunda göreve devam edildiği sürece %100 artırımlı olarak belirlenmesine devam edilir. Bunlardan bu maddenin yürürlüğe girdiği tarih ve sonraki bir tarihte yer değiştirme suretiyle zorunlu hizmet alanlarındaki farklı eğitim kurumlarına atananların hizmet puanları, Yönetmeliğin 40 ıncı maddesinin altıncı fıkrası kapsamında görev yapılan hizmet alanı için öngörülen puan dikkate alınmak suretiyle her yıl için %50 artırılarak belirlenir.”

Bende de aynısı oldu. Hizmetiçi puan sonuçta insanın ailesine memleketine kavuşma meselesi. Yapılan çalışmalara puan yerine maddi ödül verilseydi daha adaletli olurdu. Tam bir saçmalık oldu.

Arkadaslar, hizmet puaninizi hesaplattiginizda altta gorev yaptiginiz okullar listeleniyor. Su an gorev yaptiginiz okul isminin yaninda oka tiklayinca detayli bilgiler geliyor. Orada "
Zorunlu Ek Puanı * *19/06/2020 İtibariyle" yazan yerde kac puan yaziyor? Esim bu yil %100 arttirimli zorunlu ek puan aliyor ve 0 yaziyor. Hata var gibi geldi.. Cunku benim %50 arttirimli 1 yaziyor. Okul puanimiz ayni yillik 18di. Sanki %100 arttirimli olanlarda hata var gibi geldi.. Belki sizdede hata vardir,kontrol etmekte fayda var

Puanım nasıl azalır ben anlamıyorum. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Görevimi yaptığım ve puanlarımı aldığım halde puan azaltmak nedir yani.

Geri