Hizmetici egitim kursunda konaklama

Kodla Büyü

esesim26

Aktif Üye
Hizmetici egitim kurs binasinda degilde baska bi yerde konaklayabilirmiyiz? Konaklama ve yemek ucretleri iade edilir mi?

Konaklamayı faturalandırırsanız ödenir, tabi belli bir ücrete kadar gidip günlüğü 200 tl lik bir yerde kalırsanız tabiki hepsini ödemez. Yemekte faturaya gerek yok yesenizde yemesenizde belli bir ücret ödenir size.

gittiğimizde kahvaltı ve öğle yemeği yiyeceğimiz belirttik, onların parasını kestiler; akşam yemeğinin parasını iade ettiler.
kalmazsan parasını alırsın hocam...

Faturalandıramazsan alamazsın, arkadaşında kaldın mesela arkadaşın fatura kesemezse sana devlet sana o parayı ödemez...

peki bunlar düzenlenmiyor mu? yani kurs için gittiğimiz ilde istediğimiz yerde kalabiliriz tamamda bize ödenecek tutar ne kadar nerden bileceğiz?

konaklama için ne kadar, yemek için ne kadar, yolluk ne kadar nereden öğrenebiliriz?

Kalmak için fatura olması kaydı ile bur günlük yevmiyenin %50 fazlasına kadar alabilirsin ki bu rakam 45-50 tl arası bir rakam demektir. Bunun dışında nerede kalırsan kal yeme içme ihtiyaçların için fatura olmaksızın kurs gün sayısı +2 yevmiye alırsın. Yol harcırahını yazmıyorum bile...

nosTRa' Alıntı:
Kalmak için fatura olması kaydı ile bur günlük yevmiyenin %50 fazlasına kadar alabilirsin ki bu rakam 45-50 tl arası bir rakam demektir. Bunun dışında nerede kalırsan kal yeme içme ihtiyaçların için fatura olmaksızın kurs gün sayısı +2 yevmiye alırsın. Yol harcırahını yazmıyorum bile...

+2 derken hocam?

imsiyat' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:

+2 derken hocam?

Kurs 5 gün ise yevmiye 7 gün yatar.

Geri