Hizmetiçi Eğitimde Merkez Müdürü ne iş yapar?

Kodla Büyü

izmirim87

Üye
Hizmetiçi Eğitim faaliyetinde Egitim Merkez Müdürü olarak görevlendirildiniz diye bir msj aldım. Mail adresime herhangi bir mail gelmedi. Mebbise göre okulumda yapılacak fatih projesi eğitiminde görevlendirilmişim.
Acaba ne gibi işlemler yapılıyor bilen var mı?

izmirim87' Alıntı:
Hizmetiçi Eğitim faaliyetinde Egitim Merkez Müdürü olarak görevlendirildiniz diye bir msj aldım. Mail adresime herhangi bir mail gelmedi. Mebbise göre okulumda yapılacak fatih projesi eğitiminde görevlendirilmişim.
Hocam,

Kurs merkezini eğitime uygun hale getirmeniz gerekiyor. Temizlik, aydınlanma, ısınma, sandalyeler vs. Başka bir işlem yok.

Bu arada kursiyerler tarafından hizmetiçi modülünde kurs merkezi müdürü de değerlendiriliyor. Bilginiz olsun.

habibocak' Alıntı:
izmirim87' Alıntı:
Hocam,

Kurs merkezini eğitime uygun hale getirmeniz gerekiyor. Temizlik, aydınlanma, ısınma, sandalyeler vs. Başka bir işlem yok.

Bu arada kursiyerler tarafından hizmetiçi modülünde kurs merkezi müdürü de değerlendiriliyor. Bilginiz olsun.

Teşekkürler hocam cvp için. Bildiğim kadarıyla bunun herhangi bir ücreti olmuyor? Eğitim esnasında orda kalmam gerekiyor mu?

izmirim87' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
izmirim87' Alıntı:
Hocam,

Teşekkürler hocam cvp için. Bildiğim kadarıyla bunun herhangi bir ücreti olmuyor? Eğitim esnasında orda kalmam gerekiyor mu?
Hocam,

Ücret yok. Başlangıç ve bitişlerde biraz kalırsınız.

Siz eğitmenmişsiniz. Bu eğitimi siz mi vereceksiniz başkasımı

eğitimi siz verecekseniz iş çok yok merkez müdürü iseniz kursu veren tüm dosyaları hazırlıyor siz de imza atıyorsunuz :mrgreen:

tabi denetim yetkiniz/hakkınız saklıdır hocam...gece yarılarına kadar bu kursu verdim daha okulda kalan müdür görmedim okulu ben kilitliyordum

Geri