Hizmetiçi Eğitimi Listeden Silme

Kodla Büyü

Yourdhacool

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba saygıdeğer hocalarım. Aşağıya bir resim atacağım. Bu resimde hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde almış olduğum,iptal edilen veya reddedilen kurslarım var. Ben işaretlediğim kısımda olanları listeden kaldıramıyor muyum? Sadece başvurduğum kurslar kalsın. Tamamladığım veya reddedilen kurslarım silinsin istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?
Ekran Alıntısı.JPG

Onlar 2020 nin sonuna kadar öyle kalır hocam en azından bende 2019 da öyle olmuştu.

Son reddetmeden önce siz hizmetiçini iptal ederseniz listeden çıkardı. yıl sonuna kadar başvurduğunuz kurslar bu şekilde kalıyor.

Merhaba saygıdeğer hocalarım. Aşağıya bir resim atacağım. Bu resimde hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde almış olduğum,iptal edilen veya reddedilen kurslarım var. Ben işaretlediğim kısımda olanları listeden kaldıramıyor muyum? Sadece başvurduğum kurslar kalsın. Tamamladığım veya reddedilen kurslarım silinsin istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Ekli dosyayı görüntüle 65589
Hocam bu egitimlerden Java, Nesnelerin İnterneti, Veritabanı uzaktan eğitimleri benim mebbisim.de görünmüyor. Branş filtrelemesi mi var acaba? Ben Böteciyim. Bu eğitimler teknik eğitim mezunlarına mı görünüyor acaba?

Görünmüyor hocam. Henüz sisteme eklenmemiş. Zaten tüm branş öğretmenlerine yönelik diye mesaj geldi zaten.

Hocam bu egitimlerden Java, Nesnelerin İnterneti, Veritabanı uzaktan eğitimleri benim mebbisim.de görünmüyor. Branş filtrelemesi mi var acaba? Ben Böteciyim. Bu eğitimler teknik eğitim mezunlarına mı görünüyor acaba?
başvuruları geçti hocam, o yüzden görünmüyor. java ile veri tabanının başvurularını açabilirler ama çünkü eğitim hazirana alınmış.

2020630268 - Arduino Uygulamaları İleri Seviye Kursunuzu iptal edin hocam isterseniz, Temel Seviye Kursunuz iptal edilmiş, Temel seviyeyi almadan İleri seviyeyi alamazsınız boşuna 1 hakkınızı harcamış olmayın, diğer kaldırmak istedikleriniz hocalarımın dediği gibi 2020 yılı sonuna kadar listede görünür.

Tüm uzaktan eğitimler tekrar açılacak. Bir kısmı açılmıştı geri kalanlarda açılır malum tatil 1 ay daha uzadı.

2020630268 - Arduino Uygulamaları İleri Seviye Kursunuzu iptal edin hocam isterseniz, Temel Seviye Kursunuz iptal edilmiş, Temel seviyeyi almadan İleri seviyeyi alamazsınız boşuna 1 hakkınızı harcamış olmayın, diğer kaldırmak istedikleriniz hocalarımın dediği gibi 2020 yılı sonuna kadar listede görünür.
hocam farkında değilim çok sağolun farkettirdiğiniz için

Geri