hizmetiçi red kararı

Kodla Büyü

klmno

Süper Üye
Süper Üye
hizmetiçi kursuna basvurmuştum. aşağdaki sebepten red edilmiş

Kıdem ve hizmetiçi eğitim faaliyetlerine katılım durumuna göre seçim yapılmıştır.

ne yapabiliriz. bakanlık reddi

Kıdem ve hizmetiçi eğitim faaliyetlerine katılım durumuna göre seçim yapılmıştır.

Hocam red yapılmış. MEBBİS sistemine işlenmiş ise yapılacak bir şey de kalmamış demektir. Bu kursa maalesef katılamayacaksınız.

Tamamda sebebini anlayamadim

Kidemimiz mi yeterli degil hizmeticine katilim durumu dersen son 5 yilda sadece 2 defa katildim. Omu cok geldi simdi

Son 10 yıl da katildigim 1 tane hizmetiçi kurs yok. Geçen yıl 2 tane kurs istedim. Ikisi de çıkmadı.. kıdem 22 yıl. Gerisini siz düşünün.

Bu durum bende yaklaşık 10 kere olmuştur.
İlla merkezde bir tanıdık şart kursa katılabilmek için ya da il veya ilçeden kimse başvurmamış gibi birşey olacak. 10 yıldır 1 defa ildışı kursa katılamadım. Her yıl 3 tane başvururum.

5 merkeziden RED 3 mahalliden RED. İlçenin yaptığı 1 ve uzaktan eğitimden 1 tane Olumlu.

Merkezi hizmet ici kurslarinda nasil egitmen olarak gorev alabiliriz
Bende bu konuda bilgi almak istiyorum.
Çoğu eğitimde, eğitici olarak görev yapanlar Ankara'da bakanlıkta görevli öğretmenler oluyor.
Bazı merkezi eğitimleri, illerdeki okullar düzenleyebiliyor, örneğin İzmir Mazhar Zorlu MTAL bunlardan biri. Böyle bir okulda görev yapıyor olursanız bu eğitimlerde eğitici olabilirsiniz.
Bazı eğitimlerde de Eğitici Eğitimi almış olanlar görevlendirilebiliyor, gerçi bunlar genelde mahalli eğitimler oluyor.
Anlayacağınız bir yere başvurup, ben merkezi bir kurs düzenlemek istiyorum, eğitici olmak istiyorum diyemiyorsunuz.

Bakanlık red etmişse yapacak bir şey yok.
Bu sene eğitimlerin çoğunda, merkezi bir eğitime daha önce katılmamış olmak şartı var. Eğer bu şart tutmuyorsa muhtemelen bu nedenden red yemiş olabilirsiniz.

Bu seneyi red yili olarak ilan etmisler. Boyle bir kural koydularsa tercih yaparken tercih yapma izni vermeseler isi bastan halledebilirlerdi. Bizde son ana kadar umitlenmezdik.

Bu sene sadece mahalli bir seminer cikti. Bunjnla yetinecegiz

Geri