Honda Civic mi Corolla mı

Kodla Büyü

Daha önce kullanmış olan arkadaslar hangisini tavsiye edersiniz.

• Kullanılan toplam oy
    85
Hocam bu konu forumda baya bi konuşuldu ama en net söyleyebileceği şey şu; bayilerine gidin ve araçları bizzat test edin, en iyi kararı öyle verirsiniz.

Civic konfordan ve sağlamlıktan okadar uzak ki açık ara corolla nın alacağı versustur.

sürüş zevki ve ikinci elde corolladan biraz daha fazla prim yaptığı için civic diyorum.

Civic konfordan ve sağlamlıktan okadar uzak ki açık ara corolla nın alacağı versustur.
Arkadaşin yorumu asiri geldi, kesinlikle katılmıyorum, 2 Side c sınıfı japon,bence benzer özelliklere sahip, 2 Side sizi memnun edecektir,ancak Civic konsolu corolladan çok daha guzel ayrıca LPG uyumunda Civic daha iyidir...onun dışında da corollayi aratmaz...

Kesinlikle civic hocam toyota da kullandım şu anda da civic kullanıyorum. Çok fazla değer kazanıyor. Şanzumanı mükemmel lpg uyumu yakıtı sizi üzmez yılda 30-35 bin km yapan birisi olarak söylüyorum

Civic daha sportif geliyor. Her ikisi de japon yıllarca sorunsuz binebileceğinizi düşünüyorum. Ben de çok araştırdım bir hafta önce dizel golf aldım.

Son düzenleme:
al hocam bi turbo keyfine bak 70 75 para vereceksin atmosferik ile lpg ile ugrasma. 1.4 tsi Passat 1.6 tdi jetta 1.6 crdi cerato 1.6 crdi elantra 1.4 t astra 1.4 tsi 1.6 tdi golf dusunulebilir. Illaki ikisi arasında kalsam lpg uyumu ve tam otomatik vitesi ile civic derdim. Cvt ise corolla civice göre daha az yakar. Lpg dizel atmosferik turbo benzin hepsini denedim. Tabii ki son karar sizin önemli olan sizin tercihiniz. Kazasız belasız sürusler.

Daha spor görünümlü olduğu için Honda.
Aralarında motor ve diğer konularda uçurum fark olduğunu sanmıyorum.

Hocam corolla kendi aracımdı 2 yıl kullandım ev aldığım için satım
Civic de kardeşimin aracı bir kaç ay araç bendeydi onu kullandım

corolla + ları = yakıt az, daha geniş iç ve bagaj hacmi, seri,
civic + ları= vites geçişleri sakin, spor görünümlü, corollaya göre daha az ses alıyor içeri,

ama her ikiside güzel ve c sınıfı otomatikte seni üzmeyecek araçlar

hocam ikisinide kullandim hatta civic 2014 lpg liyi hala kullanıyorum . civic mi corollami dersen bence civic daha ağar basar.sürüş keyfi açısından birkaç adım önde. ikisininde piyasasi epey iyidir.şu anda ikisinden sıfır alma sansım olsa yine civic alırdım sanırım

175 binde auris kullanıyorum. auris corolla aynı motor herşeyi aynı uzun ömür sorunsuz sürüş az yakıt masrafsız araç hepsi bir araya gelince corolla diyorum..

Geri