Hp Bilgisayarlarda Ucuzluk

Kodla Büyü

facia2174

Üye
Bugün gazetede vatan computerin bir reklamını gördüm .
Sadece Hp marka laptoplara özel uygun indirimler vardi.

İnternet Sitesindede ayni reklamı vermisler :

http://www.vatanbilgisayar.com/products.aspx?L2=PC_POR&br=HP

bende Laptop almayi düsünüyodum . Toshiba marka tercih ettim .

Burdaki indirim güzelmis . Hp alsam mı ddim. Ama sadece Hp marka bilgisayarlarda olmasi dikkatimi çekti.
Sizce burda bir bit yeniği var mı acaba ?

Şu an HP netbooktan yazıyorum (HP Mini)

Bilgisayarı her zaman kullanacak ve işlemciyi yoran programlar kullanacaksanız netbook tavsiye etmem, sadece HP değil hepsini. Ama normal laptop alacaksanız özelliklerine de dikkat ederseniz hele hele kampanya varken kaçırmayın derim.

Hocam hem size cevap hem de daha geniş bilgisi olanlara soru yazayım.Birincisi HP dv6-2156 et modelini bimekste gördük beğendik.Ancak medya mark'ta hp notebooklarda ısınma problemi çok yaşanıyor.O nedenle artık pek getirmiyoruz.Tavsiye de etmyoruz dediler.Acaba sizin kastettiğiniz bit yeniği bu olabilir mi?Bu konuda bilgisi tecrübesi olan arkadaş var mı acaba?

hp compaq ile hp pavillion u kariştirmayan.... hp compaq hp nin amele versiyonu.. problem çıkabilir ama pavillion un iyi olduğunu biliyorum...

zotri' Alıntı:
hp compaq ile hp pavillion u kariştirmayan.... hp compaq hp nin amele versiyonu.. problem çıkabilir ama pavillion un iyi olduğunu biliyorum...
hocam tam tersi olmasın ben compaq kullanıyorum ve de çok menunum daha 4 ay önce aldım süper. ve de etrafımda pavilion sahipleri var ve devamlı bozuluyor..
haberiniz olsun..

arkadaşlardan birisi ne zaman diz üstü bilgisayarımda şarj sorunu var dese tereddüt etmeden markası hp mi diyorum.
çünkü bugüne kadar 4-5 bilgisayar gördüm pil sorunu yaşayan hepside hp.

HP COMPAQ c799 tr 2 senedir kullanıyorum çok çok memnunum. geçenlerde şarj aleti bozuldu. hp müşteri hizmetlerini aradım. şarj cihazı bozulmalarında müşterinin beyanına güveniyorlar ve laptopu servise istemeden adresinize şarj cihazını gönderiyorlar her şey ücretsiz sadece garantiniz olması yeterli. gerçekten taktir ettim. diğerlerinde yok bu hizmet sanırım.

bencede hp gayet iyi bir bilgisayar ben hp dv5 1130et kullanıyorum gayet işimi görüyor bu beğenmeyen arkadaşlar ne istiyor onu anlamadım.

Hocam Hp almayın Diyorsunuzda Yanlış Anlamayın ama Niye Almayalım?? :?:
Sizin veya bir arkadaşınızınki sorunlu olmuş olabilir.peki yaşadığınız problemlerin sadece elinizdeki modellerde veya genelinde olup olmadığına dair bilgilerinizi paylaşırsanız bence Çok daha iyi olur. :!: :tr:

Compact serisi daha stabildir ve sadedir. Goruntuye onem verenler Pavillion tercih edebilirler lakin stabil degildir. Bir markanın güveniilirligi o markanın teknik servis ve garanti anlayışıyla orantlıdır ve tabiki servise giden cihaz sayısıylada eş değerdir....

@lulu@' Alıntı:
aliantep27' Alıntı:
HP almayın HP almayın HP almayın HP almayın
Dilimde tüy bitti

KESİNLİKLE KATILIYORUM.

Canımdan bezdirdi.Verdiğim parayı kesinlikle haketmiyor.Bir daha tövbe.Almam da,aldırmam da.

bilogt55' Alıntı:
aliantep27' Alıntı:
Dilimde tüy bitti

Bende pavillion serisinden birtane var, hiç memnun değilim.

Benim diz üstüde dv6575et
ısınıyor
webcam kafasına göre bazen çalışıyor çoğu zaman çalışmıyor
Win7'yi kurdum. Driverleri yok. Bazılarını buldum. Cardreader, webcam,bluetooth driverlerini bulamadım.
Bataryası öldü, 7-8 dakikada bitiyor.
Almam aldırttırmam yazık o kadar paraya.
Paranız çok ise SONY, az ise TOSHIBA :+1:

aliantep27' Alıntı:
@lulu@' Alıntı:
aliantep27' Alıntı:
Dilimde tüy bitti

KESİNLİKLE KATILIYORUM.

Canımdan bezdirdi.Verdiğim parayı kesinlikle haketmiyor.Bir daha tövbe.Almam da,aldırmam da.

bilogt55' Alıntı:
aliantep27' Alıntı:
Dilimde tüy bitti

Bende pavillion serisinden birtane var, hiç memnun değilim.

Benim diz üstüde dv6575et
ısınıyor
webcam kafasına göre bazen çalışıyor çoğu zaman çalışmıyor
Win7'yi kurdum. Driverleri yok. Bazılarını buldum. Cardreader, webcam,bluetooth driverlerini bulamadım.
Bataryası öldü, 7-8 dakikada bitiyor.
Almam aldırttırmam yazık o kadar paraya.
Paranız çok ise SONY, az ise TOSHIBA :+1:

Müthişsiin Aliantep37 hocam :D
Hepinize teşekkür ederim bu gün aynı gazetede bir daha gördüm bu sefer tüm samsung ' bilgisayarlara indirdim yapmislar :D

hp tavsiye etmem, üstelik en yaygın teknik servisi var neden? sürekli bozuluyor.
hele hele yazıcısı :x

Geri