hp laserjet 1015 win 7 driver

Kodla Büyü
muhtemeln hp 1012 gibi kuruluyordur. youtube de videosu vardı o sekilde win 8 de hp 1012 yi çalıştırdım ( normalde driveri yok )

mantıgı aynı

(HP Laserjet 1010'un Windows 7'ye kurulumu):
HP laserjet 1010 Windows 7'ye nasıl kurulur.
1. Öncelikle yazıcı ekle deyin ve bağlantı noktasını DOT4 001 seçin
2. Yazıcılardan HP Laserjet 3055 PCL5 i seçin ve kurun.
Printere bir şey gönderin ve yazdırın.
Öncelikle bilgisayarınızın BAŞLAT menüsünden AYGITLAR VE YAZICILAR kısmına girin.
* Burada eğer varsa tüm yazıcıları kaldırın.
* Sonrasında YAZICI EKLE butonuna basarak, YEREL YAZICI EKLE kısmına girin.
* Karşınıza VAROLAN YEREL BAĞLANTI NOK: SEÇİN kısmı çıkacak.
* Buradaki seçeneklerden DOT4_001 YEREL BAĞLANTI NOKTASINI seçin.
*Eğer DOT4_001 yoksa, üzülmeyin, bendede yoktu. Çözüm olarak YENİ BAĞLANTI NOKTASI OLUŞTUR kısmını seçin ve açılan pencerede bağlantı noktası adına DOT4_001 girin ve tamama basın.
* Tekrardan VAROLAN YEREL BAĞLANTI NOK. SEÇİN kısmına geldiğinizde DOT4_001 YEREL BAĞLANTI NOKTASI eklendiğini göreceksiniz.
* DOT4_001 YEREL BAĞLANTI NOKTASInı seçerek ileri butonuna basalım.
* Açılan pencerede üretici olarak HP seçelim. Aşağıda WINDOWS UPDATE tuşuna basarak güncellemesini bekleyelim. Bazen güncellenemedi uyarısı veriyor ama yeniden deneyelim. Güncelleme yaptığınızda göreceksinizki listede Hp Laserjet 1015 çıkacak, bunu seçerek yükleme yaptığımızda yazıcımızın artık sorunsuz çalıştığını göreceksiniz.

hp laserjet 1015 driver kendi sitesinde bile win 7 için yok nerden nasıl bulabilirim acil
dot 4olarak bulabilirsin.ben de kullaniyorum hocam.gerci yazdiktan sonra farkettim abtani gayet guzel açıklamış.ya da driver boster,driver pack yukleyip o sekilde aratirsaniz cozebilirsiniz sanırım

Son düzenleme:
Üstteki açıklamalar yardımı ile ben HP 1010 laserjet yazıcıyı win7 64 bit sistemde kurmuştum.Çözüm bana ait değil,internette görmüştüm.Sanırım daha önce de bu yolu paylaşmıştım.

Geri