Hp mi dell mi

Kodla Büyü
Hocam dell kullanıcısı olarak dell derim. Yaklaşık 10 yıldır sorunsuz kullanıyorum laptopumu

Dell, Apple'ı kovalayan firmadır. HP ile kıyas dahi edilemez. Memnun kalmadığım bir Dell ürünüm olmadı.

Sizin fiyata göre 120 TL. değerinde N11 kuponlu hesabım var. 3 gün içinde bir şey satın almaya karar vermezsem size verebilirim.

eğer eski bir model, çok eski olmayacak galiba, seri numarası ile önce hp ye kayıt açtırıyorsunuz, sonra yeni hp alınca işlemi tamamlayıp para iadesi alıyorsunuz 1000 - 2000 tl arası ürünlerde 160 TL iade. HP severim sıkıntı görmedim.
şu ürünü de inceleyin bence amd işlemcili ama güzel
http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/ ... P161936605
SSD olması çok güzel.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/ ... sameseller
bu da alt modeli ürün inceleme videosu mevcut.

Bu satıcıdan üstteki üründen bir tanıdığa aldık şimdilik sorunsuz kullanıyor. n11 de şu an maximum karta da 50 TL var

n11 kuponları sepet kişiye özel oluyor, devredilemiyor, o hesaptan alışveriş yapmalısınız bir de.

Hocam kesinlikle HP al. ben eklediğiniz seriyi biliyorum çok hızlı ve stabil. ayrıca HP nin türkiye operasyonları daha iyi. gerek servis ağı gerekse diğerleri bakımından. hatta en ufak sıkıntıda servis uzaktan bağlanıo bilgisayarınıza ücretsiz olarak ve müdahale edio yazılımsal tüm sorunlarınıza.

Vala kupon ihtiyacim var eger bulursam alcam birinj ama kullananlardan yorum almak guzel tekrar tskrler arkadaslar

Kuponum yok malesef ama bir Dell kullanıcısı olarak Dell tavsiyem var :+1:

şuan kullandığım laptopun markası Dell. Tam 6 yıl oldu alalı. Bu süre zarfında tek bataryası bitti. Maşallah tıkır tıkır. Tavsiyem tabiki DELL

hp ısınma sorununu hala çözmüş değil..Kıyas kabul etmez tabiki DELL...Yazıcılarda sadece HP...

hocam söylediğin iki modelin özellikleri birbirinin aynısı. benim fark ettiğim tek fark hp nin ekran kartı bir eski model. O da aynı olsa bile dell-hp arasında bir seçim yapmak gerekirse dell benim için hep bir adım öndedir. :++:

istbilg34' Alıntı:
hp ısınma sorununu hala çözmüş değil..Kıyas kabul etmez tabiki DELL...Yazıcılarda sadece HP...

hocam elimde 2017 model HP var sıfıra yakın ısınma var. ve özel fan yazılımı yüklemişler onu açmıyorum bile. HP dersini çıkarmış bence. denk gelirseniz mutlaka bakın.

Geri