HTC One SV nasıl önerir misiniz?

Kodla Büyü
Kaydırmalı bir telefon olarak, Kamera pix düşük ayrıca Ekran boyutu yazmıyor, Zaten bunların 5.5 inçten ufakları kullanılamıyor.
Fiyatı da hafiften parabolic.Bari ekran inç i verselerdi

@wixland hocam HTC kasa yapısı daha sağlam diye duydum
işlemci ram özelliklerine de bakdığınızda fiyatı diğer telefonlara göre daha cazip geldi.

ParaBolic?? parası bol olanlar için modellere denir hocam.
Ama yakında TV da ki gibi cep telefonlarında da gerçek parabolik modeller çıkacak emin olun.

Hocam bizim okuldaki arkadaşlar note 2-3 aldılar hep.
Millet ekran boyutu meraklısı iken 4.3 inç telefon olmaz bu alemde.Marka özellik mühim değil bu devirde.İşte son nokta;
Televizyonun ve telefonun İNÇ 'i böyük olacak .

işlemci hızı ve ram ve ekran karşılaştırmasına bakıldığında bence üçüde htc den üstün
dedigin gibi htc kasaları üst modellerinde sağlamdır.

HTC one sv Dual-core 1.2 GHz 1 gb ram 480 x 800 pixels, 4.3 inches (~217 ppi pixel density)

asus zenfone Dual-core 1.6 GHz 2 gb ram 720 x 1280 pixels, 5 inches LED IPS+
moto G Quad-core 1.2 GHz 1 gb ram 720 x 1280 pixels, 4.5 inches (~326 ppi pixel density)
t 50 Quad-core 1.2 GHz 1 gb ram 720 x 1280 pixels, 5 inches

htc one v kullanıyorum. 3,7 ekran ve 512 ram li. oldukça dayanıklı bir telefon. benim bu bile işimi rahatlıkla görürken bence bu telefon alınır ve güle güle kullanılır. 1,5 - 2 milyarlık telefon almaya ne gerek var?

Ekran boyunana gelin.
TV da ve Telefonda İNÇ büyük olmalı.Tabiki de parası milyarlık olMaMalı.

wixland' Alıntı:
işlemci hızı ve ram ve ekran karşılaştırmasına bakıldığında bence üçüde htc den üstün
dedigin gibi htc kasaları üst modellerinde sağlamdır.

HTC one sv Dual-core 1.2 GHz 1 gb ram 480 x 800 pixels, 4.3 inches (~217 ppi pixel density)

asus zenfone Dual-core 1.6 GHz 2 gb ram 720 x 1280 pixels, 5 inches LED IPS+
moto G Quad-core 1.2 GHz 1 gb ram 720 x 1280 pixels, 4.5 inches (~326 ppi pixel density)
t 50 Quad-core 1.2 GHz 1 gb ram 720 x 1280 pixels, 5 inches
Yardımınız için teşekkürler @wixland @patlıcan @COBOL hocalarım.

Geri