htc wildfire s mi? yoksa samsung galaxy w mu?

Kodla Büyü

kily

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar sitede araştırdım anroidler için epey bi konu açılmış tartışılmış istifade ettim ama bu iki telefon arasında kaldım.

ne dersiniz hangisi bu arada htc 550 samsung 700 tl

özellikleri arasından en belirgin farklar samsung işlemcisi 1.4 gh htcde böyle bi özellik yok nedir bilmiyorum. samsungda 3g li konuşma var onun haricinde bi de samsungun yine ekranı azcık büyük

daha fazla özellik taşıyan samsung mu yoksa saglam htc mi ?? kullananlarrrr

25 Civarı telefonu kullanmış deneyimli biri olarak nacizane tavsiyem: HTC belki cazip görünüyor ama ben olsam Samsung tercih ederim.Daha stabil geliyor bana.Şu ana kimsenin çok tutmadığı Wave 3 kullanıyorum inanılmaz memnunum.Ekran kalitesi işlemci hızı Android işletim sisteminden daha az karmaşık Bada 2.0 işletim sistemi ile umduğumdan iyi çıktı.Kamrea vb ise gayet tatminkar.Eşim HTC Oğlum LG kullanıyor.Lg dahi stabil bir telefon.Ancak HTC markasının iddialı modelleri için bir şey diyemem.Şarj olayında HTC yarı yolda bırakıyor.C6 01 Belle diğer telefonum oda gayet stabil ve şarj canavarı ancak ekran küçük.Ayrıca HTC wildfire 1 ila 1,5 gün şarj tutabilen bir model.Wave3 de bu süre 3 gün ve üzeri.Ben olsam Sürekli yeni modeller ile kendisini eskiten HTC yerine daha hoş herkesin elinde olmayan ve daha uzun süre (en azından 2 yıl ki o benim için hiç olmadı) bir telefon alırım.Ayrıca ben Motorola'cıyım.

Gelelim işlemci aldatmacasına, bence gerçekten çift çekirdek işlemciler işinin hakkını veriyor.Özellikle çoklu işlemlerde.Ancak bazı kodellerde yazılan o hızların çoğu kağıt üstünde kalıyoe.Önemli olan cihazın işletim sistemi ve donanım uyumu oluyor.Örneğin 400 MHZ hızında bir cihaz 800 MHZ den daha verimli olabiliyor.Mac ile Windows donanım farkı gibi.

evet millet karar vermem lazım varmı fikri olan uyarısı olan veya arkada 700 e daha iyi şu telefon var diyecek üstad??

815 liraya xperia arc varsanalreyonum.com da ama siteye güvenip alamıyorum.

galaxy w kullanıyorum. Şuan çok memnunum sygic navigasyon,3g ve wifi internet, herşey mükemmel tek eleştireceğin nokta arka kapak kalitesi kötü.

O paranın biraz daha azına temiz Galaxy S I9000 bulursan kaçırma derim.Ben aldım telefon canavar.Ha 2.el kullanmam dersen Galaxy W daha iyidir HTCden.

hayırlı olsun hocam ben de telefon almayı düşünüyordum nokia e72 alcaktım buraya da yazdım arkadaşlar sağolsun ilgilendiler ve ben de dün samsun galaxy W aldım.

hocam karar doğru.galaxy w htc ye göre çok daha iyi.bir kere daha yeni bir model.şebeke üzerinden görüntülü konuşma yapılamaması htclerin en kötü tarafı.sırf bu sebepten benim gibi htc almayan çok kişi var...

sevdiceğim' Alıntı:
hayırlı olsun hocam ben de telefon almayı düşünüyordum nokia e72 alcaktım buraya da yazdım arkadaşlar sağolsun ilgilendiler ve ben de dün samsun galaxy W aldım.
kac liraya aldın hocam ben 699tl hepsiburadadan aldım

bence eski telefonun dursun o parayı yoksullara yardım olarak ver.

tayinci42' Alıntı:
haklısınız telefon çılgınlığının sonu yok.. 3-4 ay da bir telefon değiştiren biri olarak bunu geç anladım.. son bir yıldır aynı telefonu kullanıyorum.. kırılıp bozulmadıkca da aynı telefonla yola devam.. :+1:

tayinci42' Alıntı:

eski telefonu bi kardeşim cok istedi mecburen vermek zorunda kaldım n79 kamerası çok iyidi başka bişey için de kullanmıyordum 200 tl verdi çocuk

şimdi navigasyon cihazı yerine de kullanacağım telefon olarak düşünüyorum
yani bende müsrif olmaktan kacınan biriyim ama hocam 200 telden en az 300 navigasyon için 500 ediyor e 200 de koyalım bi yeni telefonumuz olsun 2-3 yıldır telefona para vermemiştim. bunu da güzel ce kullanırım uzun süre inşallah birazdan veriyorum siparisşi hepsiburadan son gün indirimde

yahu bir telefona o kadar para vermeyin. somaliye 50 kere mesaj atın. Allah rızasını kazanın. 50 tl lik de telefon var. konuşturmuyor mu? ama yine de para sizin tabi.

samsung Galaxy wonderi kullanıyorum. 3 ay önce aldım. Tek kelime ile muhteşem bi telefon. En ufak bir kusuru yok. Fiyat/performans açısından mükemmel bence. Şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle beyaz/gri rengi harika görüntü/tasarım...

beyaz alıyorum bende inşallah. navigasyon olayı internet üzerinden demi??

@oguz-han hocam bi üst mesajda açıkladım gerekçemi bende çok para verme derdinde değilim ama bi telefon da bizim olsun sabrettim şimdiye kadar hocam

internet üzerinden navigasyon derken neyi kastettiniz anlamadım.telefonunuza bir kere programları kurduktan sonra internete ihtiyacınız olmaz...

evet arkadaşlar biraz önce siparişimi veridim beyaz olanından sanırım perşembeyi bulacak elime gelmesi..

hiç anroid telefon kullanmadım doğrusu ne olduğunu dahi bilmiyorum. ancak telefon alıcam diyince bu modeli çok tavsiye ettiler. sanırım bir iki günde anlarız ve paylaşırız yorumlarımızı..

oguz-han' Alıntı:
yahu bir telefona o kadar para vermeyin. somaliye 50 kere mesaj atın. Allah rızasını kazanın. 50 tl lik de telefon var. konuşturmuyor mu? ama yine de para sizin tabi.
somali kampanyası bu sene yapılmadı. en azından ben göremedim bu sene için. keşke görebilseydim ve yardımda bulunabilsek.

ancak bunun yeri ayrı onun yeri ayrı hocam. bu mantıkla ford alma şahin al denir. ya da merkezden ev alma git dağ başında ev al, geri kalanla yardım ette denebilir.

lükse kaçmadan ihtiyaca binayen oldultan sonra istediği telefonu alabilir insanlar bence. ben telefonu sadece konuşmak için kullanıyordum bunun için o na uygun düşük fiyata tel aldım. şimdi telefondan internete girmeyi düşünüyorum, onun için ona göre biraz daha pahalı telefon alacam.

navigasyon cihazındaki gps ile cep teki gps aynı özellikleri aynı mi? Mesela cepte konumunu gösteriyor mu? Yürü ve sür özelliği cep te ücretli

her_dem' Alıntı:
oguz-han' Alıntı:
somali kampanyası bu sene yapılmadı. en azından ben göremedim bu sene için. keşke görebilseydim ve yardımda bulunabilsek.

ancak bunun yeri ayrı onun yeri ayrı hocam. bu mantıkla ford alma şahin al denir. ya da merkezden ev alma git dağ başında ev al, geri kalanla yardım ette denebilir.

lükse kaçmadan ihtiyaca binayen oldultan sonra istediği telefonu alabilir insanlar bence. ben telefonu sadece konuşmak için kullanıyordum bunun için o na uygun düşük fiyata tel aldım. şimdi telefondan internete girmeyi düşünüyorum, onun için ona göre biraz daha pahalı telefon alacam.

hocam somali örnekti ve yazdıklarım da tavsiye. kızma kardeşim yau :)

hocam gps ücretli falan değil.bende galaxy s2 var 3-4 tane gps programı kurulu.hepsini de kullandım.ücret falan gerektirmiyor.yürü ve sür yada araçla hepsini kullandım...

Geri