Huawei mate 10 lite mi yoksa p20 lite mi?

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar sizce huawei mate 10 lite mi yoksa p20 lite mi?
Aralarında 350-400 tl fark var. Sizce değer mi bu farka?Çok aşırı fark yok gibi. Bir de kullanacak arkadaş çok detaylı kullanacak birisi değil. Aramızda bu iki modeli kullanan ya da bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

İkisini de kullanmadım ama incelemelerime göre fazla vermeye gerek yok. Aynı sayılır. Suan Huawei G8 kullanıyorum. İki yıl önce 1400₺ idi ben teşhir ürünü aldım 950₺ ye. Pişman olmadım. Demek istediğim telefona fazla para vermeye karşıyım.

Bende Mate 10 Lite var yaklaşık 9 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Özellikte fotoğraf kalitesini çok beğendim. Şimdiye kadar bir kasma ya da donma gibi bir sorunla da karşılaşmadım.

Huawei p9 lite ve huawei p smart var bende şu anda, ikisi de kullanılabilir telefonlar.

Bahsettikleriniz bunlardan daha iyi hafıza olarak, ram olarak o nedenle ikisi de alınabilir.

huawei gerçekten güzel telefonlar üretiyor kullanmadım dediğiniz modelleri ama sonra pişman olmamak adına 400 400 bakmadan işinizi 4-5 yıl görebilecek bir cihazı seçin

Bende Mate 10 Lite var yaklaşık 9 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Özellikte fotoğraf kalitesini çok beğendim. Şimdiye kadar bir kasma ya da donma gibi bir sorunla da karşılaşmadım.
hocam bu telefonu çok beğenerek aldım fakat fotoğraf kalitesini hiç beğenmedim ve geri iade ettim telefonu benim fotoğraflar sanki makyaj yapmış gibi kişilerin yüzüne acayip şekilde kırmızı çıkıyordu acaba telefon gerçekten sorunlu muydu? siz beğenmişsiniz de fotoğraf kalitesini

p 20 lite kullanıcısıyım Kamerası harika. Gece fotograf ve videosu sıkıntılı. Kapalı ortamlarda dalgalanma oluyor. Onun dısında butun ihtiyacları eksiksiz karsılıyor. mate 10 lite almaktansa p20 lite daha güzel tasarımı olan bir telefon

hocam bu telefonu çok beğenerek aldım fakat fotoğraf kalitesini hiç beğenmedim ve geri iade ettim telefonu benim fotoğraflar sanki makyaj yapmış gibi kişilerin yüzüne acayip şekilde kırmızı çıkıyordu acaba telefon gerçekten sorunlu muydu? siz beğenmişsiniz de fotoğraf kalitesini
Ben öyle bir problem yaşamıyorum. Sanıyorum telefonunuzla ilgili bir sorun vardı.

Geri