Iğdır Norm Kadro Fazlası Öğretmen Atamaları Başladı

Kodla Büyü

zeyne

Site Gezgini
arkadaşlar ığdırda norm fazlası öğretmenlerin listesi yayınlandı ve bizim branştan da 13 öğretmen var.cuma günü son gün tercih yapılacak diyor.bu tercihi yapmak zorunlumu,kendi okulumda 7 saat dersim var ve BT rehberliğinden ihtiyaç olması lazım okulda.yapmazsak ne olur bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi.( işin garip tarafı da açık olarak gösterilen okulun bilişim öğretmeni var )

zeyne' Alıntı:
arkadaşlar ığdırda norm fazlası öğretmenlerin listesi yayınlandı ve bizim branştan da 13 öğretmen var.cuma günü son gün tercih yapılacak diyor.bu tercihi yapmak zorunlumu,kendi okulumda 7 saat dersim var ve BT rehberliğinden ihtiyaç olması lazım okulda.yapmazsak ne olur bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi.( işin garip tarafı da açık olarak gösterilen okulun bilişim öğretmeni var )
önce eğitim bölgeleri dikkate alınarak tercih yapılacakmış ilkinde çıkmazsa zorunlu olarak aralığın dağ köyü de olsa tercih edip gönderilecekmişiz. tercih yapmazsak sanırım resen atama yapılacakmış

Hocam il emrinde olsanız isteğiniz dışında başka bir okula atayabilirler ama okulda norm fazlası olunca bir şey olacağını zannetmiyorum. Sizin durumunuzda o kadar çok Bt öğretmeni var ki.

il merkezinde kaç saate bir norm düşüyor arkadaşlar. benim okulumda 10 saatim var gideceğim okullarda 6-9 saat dersler hep. ben oraya gidincede norm fazlası olmayacakmıyım

"Ayşen"' Alıntı:
ığdır iç anadolumuydu yaw
Türkiyenin en doğusunda ucu sivri bir yer var orası ığdır :) Azerbeycan ve Nahçıvan'a komşu il :) Ağrı dağı buraya yakın,

tati' Alıntı:
"Ayşen"' Alıntı:
ığdır iç anadolumuydu yaw
Türkiyenin en doğusunda ucu sivri bir yer var orası ığdır :) Azerbeycan ve Nahçıvan'a komşu il :) Ağrı dağı buraya yakın,

biliyorum 2 yıl orda görev yaptım arkadaş iç anadolu bölgelerinde açmış konuyuda ondan dedim

Geri