I PHONE 6 mı - LG G4 mü - SAMSUNG S6 EDGE mi

Kodla Büyü
Hocam fiyatlar uçtu keşke 2 hafta öncesinde alsaydınız, 6plus kullanıyorum çok memnunum açıkçası çünkü sorun olursa teknik servisti beklemeydi falan uğraşmadan anında yenisiyle değişim yapılıyor,diğerlerini bilmiyorum.

Para önemli değilse iphone al. Daha ucuza almak istiyorsan diğerlerini düşün.
Not lg g3 kullanıyorum iphone manyağı değilim

Slm 5 yildir iphone kullaniyorum kesinlikle iphone al
Android cok inceledim yazilim olarak iosla kiyaslama
Ram islemci filan hikaye ios un calisma mantigiyla 1 gb ram yeterken androidde 3 anca yetiyo
İosta arkaplan uygulamalar ram kullanmiyor derecesinde az ama androide bi bakiyorum ram doldu uyarisi veriyo, ios tum islemci ve ramdan optimum seviye faydalaniyor
Androidde herseyi tak cikar ve indirdigim icin virus bulasiyo,
Cihazi aliyosun 2 ay sonra ust seviyede telefon cikiyo senin 2bine aldigim tel bi anda 1500 oluyo 6 ay sonrasini bahsetmiyorum bile ille samsung cikariyo demiyorum suan s6 nin islemcisinin bir ustunu 1 ay sonra htc cikarir senin telefona verdigin para da tel fiyati duser,
Ama iphone oyle degildir 1 yil sonra tel cikarir senin telefonun en fazla 400-500 duser
Samsung 1 yilda yari yariya kaybettiriyor her yerde paralel ithatci dolu piyassi cok kotu
Daha bi suru sey sayabilirim ama telefondan yazdigim ickn vol zor oluyo

Bende Lg G2 var. Çoooook memnunum. lphone tabi ki güzel olsa fena olmaz ama LG G2 fazlasıyla yetiyor.

Valla hocam ne desek boş
Ama sana tavsiyem iphone al biraz kullan farkı göreceksin
Kullanmayan bizi deli sanıyor :D

Ben de İphone düşünüyorum ancak internette biraz araştırınca özellik bakımından filan lg G4 daha iyi görünüyor ama telefondaki özellikler kullanırken performansı tam yansıtmadığı için kullanan arkadaşların fikirleri daha cazip geliyor, cevaplayan arkadaşlara teşekkürler

Telefonda ne amaçla kullanıyoruz. İhtiyaç nedir? Bunu belirlemek lazım. Konuşma sms bankacılık işlemleri internette gezinmek vs. Bunlarsa yapılacak işlemler fazla para vermek ne kadar mantıklı olur?
Pc deki gibi oyunlar oynayayım masaya bırakınca aaa şu telefona bak vs hava olsun diyorsan ona görede var elbette.
Zenfone2 kullanıyorum. Bankacılık işlemlerimi nette gezinme işini çok rahat sıkıntısız yaptırıyor. Banada yetiyor.
Önemli olan ne amaçla kullanacaksın bunun tespitini yapmak ve ona göre almak derim.

OZOGUL' Alıntı:
Telefonda ne amaçla kullanıyoruz. İhtiyaç nedir? Bunu belirlemek lazım. Konuşma sms bankacılık işlemleri internette gezinmek vs. Bunlarsa yapılacak işlemler fazla para vermek ne kadar mantıklı olur?
Pc deki gibi oyunlar oynayayım masaya bırakınca aaa şu telefona bak vs hava olsun diyorsan ona görede var elbette.
Zenfone2 kullanıyorum. Bankacılık işlemlerimi nette gezinme işini çok rahat sıkıntısız yaptırıyor. Banada yetiyor.
Önemli olan ne amaçla kullanacaksın bunun tespitini yapmak ve ona göre almak derim.
tabiki ikinci seçenek hava atmak için
bu da sorumu şimdi vatandaş bilmiyor mu 600 700 tl lik telefonun işini fazlasıyla göreceğini

Android telefonları iPhone ile karşılaştırıp daha özellikli olduklarını söylemek, Mercedes ile Hyundai'yi donanım açısından karşılaştırıp, Hyundai daha donanımlı demeye benziyor :sleep:

hocam 1 senedir g3 kullanıyorum.çok memnunum her konuda.g4 bence gereksiz.sadece kamera farkı var.değmez g3 al derim.

mehmet35' Alıntı:
Ram islemci filan hikaye ios un calisma mantigiyla 1 gb ram yeterken androidde 3 anca yetiyo
İosta arkaplan uygulamalar ram kullanmiyor derecesinde az ama androide bi bakiyorum ram doldu uyarisi veriyo, ios tum islemci ve ramdan optimum seviye faydalaniyor
Cihazi aliyosun 2 ay sonra ust seviyede telefon cikiyo senin 2bine aldigim tel bi anda 1500 oluyo 6 ay sonrasini bahsetmiyorum bile ille samsung cikariyo demiyorum suan s6 nin islemcisinin bir ustunu 1 ay sonra htc cikarir senin telefona verdigin para da tel fiyati duser,
Ama iphone oyle degildir 1 yil sonra tel cikarir senin telefonun en fazla 400-500 duser
Samsung 1 yilda yari yariya kaybettiriyor her yerde paralel ithatci dolu piyassi cok kotu

bu yazdıklarınızı her yerde paylaşmak lazım kesinlikle %100 doğru bilgiler, 2 senedir iphone kullanıyorum, aralıkta 6plus aldım şimdi satsam karlı çıkarım :) samsung olsa en az %50 kayıp olurdu.

yataylimit' Alıntı:
Android telefonları iPhone ile karşılaştırıp daha özellikli olduklarını söylemek, Mercedes ile Hyundai'yi donanım açısından karşılaştırıp, Hyundai daha donanımlı demeye benziyor :sleep:

bravo :alkis:

SAMSUNG sahibi enayilerden olmak istemiyorsan,
İphone kesinlikle, yok illa android meraklısıyım dersen LG G3 yeterde artar...

asusv' Alıntı:
http://www.haber7.com/telefon/haber/1448522-akilli-telefonlarin-yeni-zamli-fiyatlari

fiyatlara baktım da bu telefonları alan arkadaşlar herhalde 5-10 bin TL maaş alıyor. pahalı telefon kullanınca ne oluyorsa artık???

bu baktığınız fiyatlar ocak ve haziran zamlarından sonra böyle oldu.

bende ıphone almayı düşünüyorum ama 7si çıkacak diyorlar 6plus kullananlar memnunlarmı birde şu sıralar fiyatları pahalı gibi düşme ihtimali varmı acaba :?

IPHONE 5S Kullanıyorum. Iphone 6 ya da plus ı tavsiye ederim. androidde kaybolunur ancak ios sade ve hızlıdır. iphone pahalıdır ama herkeste var zaten. sende de olsun. o kadar parsa varsa kıyas kabul etmez. Tabiki İphone 6 plus alınır. 7 çıkmıcak 6s çıkacak bu arada.

Hocam iphone 6 kullanıyoruz bluetooth özelliği yok tabletten bilgisayaran veri alıp veremiyorsun, siri uygulaması çok kötü dünyanın en kötü yapay zekası birkaç eksisi daha vardı şimdi aklıma gelmiyor ama diğer telefonlarda mı böyledir bilemiyorum, haa bir de facebooka video yüklemek için bir program daha kurmanız gerekiyor

Ben telefonu alirim stabil bir isletim kullanirim telefonun bana verdigi ozelliklerden bir gram fazlasini sorgulamam muzik yukleme isini ya itunesren yaparim yada zaten param cok satin alirim derseniz iphone

Her zaman daha fazlasini isterim arastirir kurcalarim telfonumu web server bile yaparim sorunlari kendim cozdugum cozdugum icin bu iste uzmanlasirim root atmak vs benim meslegimin de parcasi vb dusuncelerin varsa android

neymis efendim samsung alan enayismis bik bik bik..
sen once telefonu ne amacla aldigini dusun. Sadece ararim mailime bakarim mesaj atarim nete girerim diyorcular iphonedan sasmasin

mehmet35' Alıntı:

Virgülüne kadar katılıyorum ama iphone kullanmayanlar için bu metinler çok bir şey ifade etmez anlayabilmek için biraz kullanmak lazım 3 yıl önce iphone 4 aldım 1000 tl ye şu an satıyolar o ürünü 800-900 tl ye düşünün fiyatı hala ciddi anlamda bir düşüş yaşamamış yakın zamanda bende 6 veya 5s terfi edicem hayırlısı...

elma satarken karlı bunun dışında pek bir özelliği yok ve ayrıca android ile paylaşımında sıkıntılar var.note 4 veya 5 elmadan daha iyi fakat satarken yüzde 30 40 a varan kayıplar var.

Tabiki ıphone 6 plus ancak fiyat performans zenfone 2 derim. 1 aydır kullanmaktayım çok memnunum.

Geri