IBM Thinkpad şifre sorunu

Kodla Büyü

Aforizma

Site Gezgini
Arkadaşlar okulda labarauarımdaki bilgisayarlar IBM thinkpad .kendi kendilerine şifreleniyorlar.bi türlü açamıyoruz.5 tane bilgisayarımız öyle şifrelendi.açamıyoruz açarken siyah ekran var kilit işareti ve tuşlara basınca çarpı çarpı açılmıyor.bu gidişle tüm bilgisayarlar öyle olacak .yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar kimse bu IBM thinkpad laptopların neden kendi kendine şifrelendiğini bilmiyormu.lütfen yardımcı olun.

şifrelenme olaylarını bilmiyorum ama vakti zamanında bizde vardı bagıslanmış thimkpadler. driver sıkıntısı vardı müşteri hizmetlerinin destek bölümünü aramıştım çok yardımcı olmuşlardı. tavsiye edilir

kardeşim normalde çok kaliteli cihazlardır, büyük bir ihtimalle bios tan yapabileceğin şifreleme ayarları vardır, hem bios hemde Windows passwordlerini yönettiğin. oradaki ayarla şifreyi iptal edebilirisin.

Arkadaşlar zaten bu dediğim şifre galiba bıos şifresi ya kendi kendine giriliyor.bıos giremiyorum ki ve bilgisayar açılmıyor ki herhangi bi ayarlama yapayım.güç düğmesine basıldıktan sonra siyah ekran şifre istiyor bi kilit simgesi geliyo .hiç bişi yapılamıyor5 -6 bilgisayarımız bu şekilde devre dışı oldu.

Geri