içindekiler, tablolar, şekiller listesleri

Kodla Büyü

turapt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhabalar, tez yazan bi arkadaşım wordde içindekiler, tablolar listesi ve şekiller listesi oluşturmamı istedi. içindekiler ile şekiller listesini oluşturdum ama. tablolar için ayrı bir liste oluşturamadım. şekil eklersem şekil tablosuna geliyor, yada içindekiler tablosuna eklenebiliyor. bir belgede birden fazla içindekiler nasıl eklenir? teşekkürler..

hocam ben ekte gönderiyorum eğer bu şekilde ise yardımcı oluruzzz

Ekli dosyalar

• 1.rar
    47.4 KB · Görüntüleme: 591
die4you' Alıntı:
hocam ben ekte gönderiyorum eğer bu şekilde ise yardımcı oluruzzz
hocam kusura bakma cevabından beri uğraşıyorum karşılık göndermeye ama meb bağlantısı saolsun izin vermiyor. isteğimiz bu şekilde olacak. ben şekil ve içindekiler listesini yapabiliyorum ama tablolar listesi ni yapamadım..

Ekli dosyalar

• NDEKİLER.rar
    19.9 KB · Görüntüleme: 304
1.Tabloyu seçiyoruz.
2.başvurular>resim yazısı ekle(etiketi tablo olarak seçiyoruz)
3.Tablo etiketi tablonun altına ya da üstüne geliyor.
4.Başvurular> şekil tablosu ekle(resim yazısı etiketini tablo olarak seçiyoruz) ve tamam dediğimizde tablo listesi oluşuyor.

Re: içindekiler, tablolar, şekiller listeleri

turapt' Alıntı:
merhabalar, tez yazan bi arkadaşım wordde içindekiler, tablolar listesi ve şekiller listesi oluşturmamı istedi. içindekiler ile şekiller listesini oluşturdum ama. tablolar için ayrı bir liste oluşturamadım. şekil eklersem şekil tablosuna geliyor, yada içindekiler tablosuna eklenebiliyor. bir belgede birden fazla içindekiler nasıl eklenir? teşekkürler..

erciyes38' Alıntı:
1.Tabloyu seçiyoruz.
2.başvurular>resim yazısı ekle(etiketi tablo olarak seçiyoruz)
3.Tablo etiketi tablonun altına ya da üstüne geliyor.
4.Başvurular> şekil tablosu ekle(resim yazısı etiketini tablo olarak seçiyoruz) ve tamam dediğimizde tablo listesi oluşuyor.
hocam tuttuğun altın olsun:)) çok teşekkür ederim, bu imiş derdimizin dermanı..

hocam kusura bakma o gün nete girme imkanım olmadı pek fazla ama arkadaşlar yardımcı olmuşlar kusura bakma biraz yoğundummm

Merhaba konunuzu gördüm. Şuan bir word dosyası düzenliyorum. Tablolar ve şekiller için Tablo 1.2 falan diye isim vermiştim.

Öncelikle ben bu verdiğim tablo isimlerine falan direk atama yapabilir miyim ? ctrl f ile bulduktan sonra değiştir yapabilir miyim ?

Resim yazısı ekle bölümünde yapınca tablo 1.2 yada tablo 2.5 falan yapamıyorum. tablo 0.1 falan oluyor. Nasıl yapacağım ?

Cevap verebilirseniz sevinirim.

choreup' Alıntı:
Merhaba konunuzu gördüm. Şuan bir word dosyası düzenliyorum. Tablolar ve şekiller için Tablo 1.2 falan diye isim vermiştim.

Öncelikle ben bu verdiğim tablo isimlerine falan direk atama yapabilir miyim ? ctrl f ile bulduktan sonra değiştir yapabilir miyim ?

Resim yazısı ekle bölümünde yapınca tablo 1.2 yada tablo 2.5 falan yapamıyorum. tablo 0.1 falan oluyor. Nasıl yapacağım ?

Cevap verebilirseniz sevinirim.

Aynı dertle muzdaribim...

Etiket adını "Tablo 1-" verip kısmen aşıyorum. ancak toplu tablo oluştururken bu kez sıkıntı çıkıyor....

Geri