idare için hangi antivirüs kullanıyorsunuz

Kodla Büyü
Göstermelik security essentials. Hepsinin acronis imajı var.bozuldu mu geri çekiyorum geriye... Anti virus e çok güvenmeyin

360 hiç bir işe yaramıyor burada herkes 360 sevdalısı gerçekten anlamakta zorlanıyorum

eset nod32;bi de katı kurallı olarak ayarlıyorum;yakalayınca virüsü hiç sormadan siliyor.

geçen ki toplantıda idarenin bilgisayarlarına antivirüs programı alalım dediler lakin antivirüs programlar bile bazen çaresiz kalabiliyor..

Re: Ynt: idare için hangi antivirüs kullanıyorsunuz

system007' Alıntı:
6fatma8' Alıntı:
only61' Alıntı:
ne kadar ücretsiz varsa denedim olmuyor bir türlü en iyisi lisanslı anti virüs.
Ben 9 liraya lisanslı antivirüs buldum almayı düşünüyorum.
http://www.bimeks.com.tr/urun/122083/pa ... x#comments
hiç duymadım böyle bir programı

yıllardır var yahu, gayet iyi program, işlevi hepsinin aynı.
Bence çok güzel bir kampanya.:arrow:

gitti gidiyordan 3 kullanıcı 1 yıl bit defender int security 2015 alın kullanın...15 lira 10 numara...
para yoksa eset 6 kırılmışlar fena değil ama temizini bulun..
o da olmadı avast kurun gitsin...
saygılar...

yesimk06' Alıntı:
http://urun.n11.com/antivirus-programlari/kaspersky-pure-30-3-pc-1-yil-android-hediye-P37415816

Pure artık güncelleme yapmıyor bilgimnize; Pure yerini kaspersky Total'e devretmiştir.

Pure alınmaz artık.

ms security essentials. gayet güzel çalışıyor bence. bi sıkıntı yaratmadı şimdiye kadar. hatta okul müdürümüz lisanslı, paralı alalım dedi, ben gerek yok dedim :)

Normalde 360 Total Security kuruyordum birkaç yıldır ve her antivirüs tavsiyesi isteyene de bu programı öneriyordum fakat son 6 aydır bu antivirüs tam anlamıyla çöküşte. Yüksek ihtimalle torrent'ten indirdiğim bir c.r.a.c.k dosyasından php virüsü bulaşmış ve FTP'den sitelerime dosya atarken tüm sunucuların CPU kullanımını yüzde 100'e çıkarıp hesaplarımın kısa süreli banlanmasına neden oldu. 360 Total Security bilgisayarda hiçbir şekilde virüs yokmuş gibi davranıyordu tüm taramalarda.

360 Total Security'i kaldırıp Avast Free Antivirüs kurdum ve bilgisayarın ilk açılışında sistemi taratmak üzere ayarını yaptım. Onlarca PHP virüsü ve bir çok bilindik virüs buldu. 360 Total Security'e güvenip gönül rahatlığı ile internet alışverişleri vs. yapmanızı TAVSİYE ETMİYORUM :-1:

Şu an için favorim Avast. :alkis:

Geri