idm sorunu

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar merhaba.idm ile video indirmek istiyorum ancak akşamdan beri sinir oldum denemediğim sürümü kalmadı.daha önce videoların üstünde bunu idm ile indir falan yazardı artık yazmıyor bana yardımcı olun lütfen internet sayfasında sağ tıklayıp flv dosyasını idm ile indr dediğimde de binbir tane hata uyarısı alıyorum.elinde doğru dürst çalışan programı olan varsa yada bunu nasıl çözerim bilen varsa şimdiden teşekkürler.buarada facebookta da bütün resimlerin yerine x işareti çıkmaya başladı bunun için de çözüm nedir?

http://www.mediafire.com/?mfxztn3czwd5tka
Alıntıdır by TornadoEffect

EDİT:
Dosya ***** li olduğu için güvenlik programları uyarı verebilir dosya temizdir.
Bu katılımsız kurulumdur ileri ileri kur ekranları gelmez çift tıklamayala direk kurulur.
Kurulumdan sonra ekrnın sağ altında bildirim alanında silent.exe adında bir script belirir
ona sağ tıklayıp exit dersen kayıt defterinde değişiklik yapmak için izin ister izin verdiğinde kurulum tamamlanır.
Güle güle kullanın.

idm kurduktan sonra videoların üstündeki indir butonu ie de çalışıyor. Chrome de çalışmıyor. Diğer tarayıcıları denemedim. Bilginize...

bilgisayarmax' Alıntı:
kalelibilişim' Alıntı:
http://www.mediafire.com/?mfxztn3czwd5tka
Alıntıdır by TornadoEffect
bu hiç çalışmıyor hatta kurulmuyor bile
Bu katılımsız kurulumdur ileri ileri kur ekranları gelmez çift tıklamayala direk kurulur.
Kurulumdan sonra ekrnın sağ altında bildirim alanında silent.exe adında bir script belirir
ona sağ tıklayıp exit dersen kayıt defterinde değişiklik yapmak için izin ister izin verdiğinde kurulum tamamlanır.
Güle güle kullanın.

Not: Dosya ***** li olduğu için güvenlik programları uyarı verebilir dosya temizdir.

idm yükledim programları falan indiriyor ancak video indirmede istte indirme bütonu çıkmıyor.çok yol denedim yapamıyorum.ınternet explorer kullanıyorum sizin anlatıığınız bir yöntemide yapamadım lütfen yardımcı olur musunuz

dediğiniz videoyu indirdim ancak idm kadar rahat kullanışlı değil.yinede teşekkür ederim.başka öneriler varsa dinlemeye hazırım.lütfen acil yardım.sabahtan beri uğraşıyorum kafayı yiyeceğim:(

6.05 versiyonu için yazıyorum, diğer sürümlerde de vardır bu seçenek ama farklı bir yerde olabilir.

indirilenler>seçenekler > Genel tabında
tarayıcılardaki idm indirme panelini düzenle'deki ayarlara bir bakın

eğer firefox kullanıyorsanız ben flashgot eklentisini kurdum hiç bir programa ihtiyaç duymadan sayfadaki videoları yakalıyor ve indirebiliyorum

Geri