İHLAS/ACER 1.FAZ Öğrenci Kurulum Image CDsi Linkler Yenilend

Kodla Büyü
ya arkadaşlar bu cd yi norton ghost ile yüklemicezmi, yapamadım bi türlü, dosya uzantıları uyuşmuyor, ben nerde hata yapıyorum

arkadaşlar eski bilgisayarlar için windows Xp home sp3 kurun.
home sürümü eski pcler için gayet hızlı çalışıyor.
eğer driver progamını bulmakta zorlanıyorsanız. çalışan bir pcnin içinden driver isimlerini toplayın. yeterli .

sağlam bir xp sağlam bir driver kurulumu, ayarlarda yapıldımı . tamamdır.
officeXP kurarsanız hızlı açılır. 2003 pc yi kasacaktır.
sonrada ghost alarak image dosyasınıda bir cd veya dvdye çektinmi tamamdir. pcler aktarırken de flashdiskten aktarın.

Hangi bilgisayarlar için bu image? PII ler için değil mi?
Hangi programlar içinde mevcut?
Kuran var mı?

yanlış hatırlamıyorsam p III 450 32mb ram bilgisayar bunlar. Gizemkar ghost imajını yüklemiş.. Şuan bu makinelere işletim sistemi kurmanın en zahmetsiz yolu bu , içindekileri çok fazla önemsemeyin derim :)

hocam vakti zamanında yükledim ben o dosyaları ama imaj şuan nerdedir bilmiyorum ilk çalıştığım pclerdi sonrasında ciner gurubu casper pc dağıttığı için pcleri tedavülden kaldırdık o dönemde istendiği için imajı iso yapıp nete yükledim. ama şuan silinmiş galiba imajlar benim pcde yok artık büyük bi ihtimal geldiğim yerdede yoktur. ben 2010 yılında tayin istedim. :( keşke elimde olsa :(

bu imaj cd sinden bende var
fakat ben bunun torrent olarak verebilirim torrent dosyası nasıl oluşturulur bilen anlatırsa torrent linki yapabilirim.

ilk3r' Alıntı:
bu imaj cd sinden bende var
fakat ben bunun torrent olarak verebilirim torrent dosyası nasıl oluşturulur bilen anlatırsa torrent linki yapabilirim.

hocam burada çok güzel anlatılmış Ben Cd klasörüme baktım malesef yok :( Torrent oluşturma anlatımı için link veriyim:
http://www.programlar.com/egitim/utorre ... nt-yapmak/

Burdan torrent yapabilirsin ve bu başlık altına torrent magnetini yada link dosyasını atarsın yada konunun ana sayfasına taşırım ben, arkadaşlarda evden indirir sonra mümkün mertebe seedleriz ihtiyacı olanlar indirir.. Ya varya bu tarihte hala bu pclerin okullarımızda olması büyük bir ayıptır hele hele Fatih projesi gibi büyük bir projenin yürütüldüğü zamanda..

Arkadaşlar torrent yerine multiupload dan dosyayı yüklüyorum. Aynı indirme dosyasını 8 farklı siteye yükleyecek 2 saat sonra linkleri buradan paylaşırım.

Allaha çok şükür Bu 1. faz bilgisayar laboratuarı olan okuldan tayinim çıktı. Yapılmayacak deniyor ama İnşallah diyeim bu tür laboratuarlarda kısa zamanda yenilenir ve arkadaşlarımın sıkıntıları çare bulur.

ilk3r' Alıntı:
Allaha çok şükür Bu 1. faz bilgisayar laboratuarı olan okuldan tayinim çıktı. Yapılmayacak deniyor ama İnşallah diyeim bu tür laboratuarlarda kısa zamanda yenilenir ve arkadaşlarımın sıkıntıları çare bulur.

Hayırlı olsun hocam çok sevindim. Darısı diğer meslektaşlarımızın başına inş. Diğer Linkleri başlığa ekledim teşekkürler. Emeğinize sağlık.

Geri