İhtiyaç Listesi Ne Zaman Açıklanır

Kodla Büyü
İlk başladığımızda ne korkardık.. Adamlar cesurca korkusuzca dilekçeyle hallediyor işi. İlçe farklı olsa bile farketmiyor

Arkadaşlar bazı okullar(kendi okulum hariç) tercih listesinde yoktu ortaokullardan da liselerden de olmayan vardı niyeki bilen var mı?
Iyi niyetli olarak o okullarda norm olmadığı için olabilir mi? Belki çok küçüktür okul, sadece 1-2 şube vardır. :)

Yada belki de özür grubu ve il dışı için o okulla ayrılmış olabilir. Sonuçta tüm okulları il içine veya tüm okulları il dışına ya da özür grubuna ayiramazlar.

Arkadaşlar il içi başvuruda "Tercihlerim Dışında Atanmak İstemiyorum" seçeneği yok ? Başvuru yapmadan bi sorayım dedim yanlış bişey yapmayım

Iyi niyetli olarak o okullarda norm olmadığı için olabilir mi? Belki çok küçüktür okul, sadece 1-2 şube vardır. :)

Yada belki de özür grubu ve il dışı için o okulla ayrılmış olabilir. Sonuçta tüm okulları il içine veya tüm okulları il dışına ya da özür grubuna ayiramazlar.

Bilişim teknolojileri ögretmeni normu olan bütün okullar açılıyor. Dersimiz kalmadı ne özür grubuna ayırma nede başka tayine ayıracak okul kalmadı.
Genelde eş durumunda bile şansına o okulda eş durumu yapan bir bilgisayar ögretmeni varsa gidiyorsun. Yada ilçe normuna atanıp en yakın norm atamalarında açılan ilk okula gidiyorsun.
Bölüm olarak durumumuz vahim. Bence asıl sıkıntı bransimizda ders kalmadı. Çok yakında hiç kıpırdamadan yerimizde çakılı kalacağız :mad:

Arkadaşlar bazı okullar(kendi okulum hariç) tercih listesinde yoktu ortaokullardan da liselerden de olmayan vardı niyeki bilen var mı?

Hocam o okullarda norm yoktur. Sadece norm olan okullar açılıyor. Büyük bir ilde merkez ilçede çalışıyorum toplam sadece 5 okul açıldı. Yani bilisim normu olan sadece 5 okul var. Kendi okulumda listede yok çünkü norm fazlasıyım

İlginç benim okulun adı yok mesela. Ortaokul du tek bilgisayarcıydım. Norm fazlalığından (bölge normu) yarıyılda tayin istedim. Demek ki 6 saate 1 norm verilmiyor, köy okullarında verilmiş ama. Ve merkezde en az 10 okul daha yok tüm il listesinde (mebbis te tüm il açılıyor ya)

İlginç benim okulun adı yok mesela. Ortaokul du tek bilgisayarcıydım. Norm fazlalığından (bölge normu) yarıyılda tayin istedim. Demek ki 6 saate 1 norm verilmiyor, köy okullarında verilmiş ama. Ve merkezde en az 10 okul daha yok tüm il listesinde (mebbis te tüm il açılıyor ya)
Hocam işte tek bilişimci iken norm fazlası oldu iseniz norm yoktur okulda. O yüzden de norm olmayan okul listede olmaz zaten. Merkez ile köy normları farklı oluyor heralde bölge normundan dolayı

Bir okulda ortalama 20-25 saat ders varsa akıllı tahta ve bt sınıfı da olsa norm 2 olmaz mı biri derse girer diğeri btr olur gibi.

Ozur grubuna norm saklama olayi iyice sinir bozucu olmaya başladı. Olay mazeret falan olmaktan cikip torpil ve istismara dondu.

Mazeretim var diyen adam ilce ve okul seciyor, konum olarak yakin mesafe ilçeler dışında mazereti olan adamın ilce, hele hele okul seçme lüksü yoktur.

Hele hele, atama çıkıp da iptal ettirme lüksü hic yoktur (istisnaları saymayin, benim bahsettiğim simariklik ve okul beğenmemek)

• Beğen
Tepkiler: mse

Başka bir atama için listeye alınmamıştır diye düşünüyorum.
1 yıl mahallemdeki okulu takip ettim. Hem il içi atama hem de özür grubu atamalarına başvurdum. 3 atamada da listede yoktu. Her defasında bu atamada açar artık umudum artmıştı.
Ama malesef norm fazlası atamasına açtılar. Başvuru yapmak bile nasip olmadı

Geri