Ikariam İttifaklar Forumu - www.ittifak.tk

Kodla Büyü

Ittifak.tk'yı beğendiniz mi?

• Beğendim ama bu kelime az kalıyor beğenimi anlatmama =D

Oy: 1 100.0%
  • Beğendim diyorum ve başka ne diyeceğimi bilmiyorum = )

Oy: 0 0.0%
  • Beğendiremediniz, olmadı.

• Beğenecek bir şeyi var mıki soruyorsunuz beya?

• Kullanılan toplam oy
    1
tam Yetine gelmişsin arkadaş. bura zaten böte ittifakı. yanlız bizim ittifak üyeleri norm fazlası oldu ve ittifak lağvedildi. bizde tüm ittifak olarak olarak yeni bir ittifak yada koloni alıyorduk. isabet oldu. şartlarınız nedir?

papakaa' Alıntı:
tam Yetine gelmişsin arkadaş. bura zaten böte ittifakı. yanlız bizim ittifak üyeleri norm fazlası oldu ve ittifak lağvedildi. bizde tüm ittifak olarak olarak yeni bir ittifak yada koloni alıyorduk. isabet oldu. şartlarınız nedir?

Sitenin herhangi bir ittifakla organik bir bağı bulunmamakta ama ben sitenin kurucusu olarak TAU'da NeVeR ittifakına mensubum, oyuncu adım da ATAF 8)
Eğer siz de TAU'da iseniz ittifakımıza bekleriz hepinizi :++:

Norm fazlası oldu demişsiniz. Bunu açıklar mısınız :oops: Yani yönetim daha yüksek oyuncuları ittifaka alabilmek için diğer oyuncuları ittifaktan mı çıkardı? Yani ben öyle anladım dediğinizden ama öyleyse neden bir alt ittifak kurmadılar diye kafam karıştı. Yanlış anladım birşeyleri galiba :roll:

:puhaha: :puhaha: :puhaha: gülmekten öldürdünüz beni. iyi niyetinizden dolayı çok yaşayın :mrgreen:

Bizim burdaki bilmemkaçbin üyenin çoğu ittifaktaki üye kısıtlaması uygulaması olan norma takıldı. Bu nedenle ittifak içinde yerleri değiştirildi. Bizim ittifak aslında çok geniş bir üst ittifak. Her il ve ilçede alt ittifaklar var. Bu alt ittifakların da ayrı ayrı alt ittifakları var. Her bir 2. derece alt ittifak için belli normlar var. Bu normların dışında çıkan üye başka bir 2. derece alt ittifağa nakil yoluyla sevk edilir. Bazen bu nakiller dolayısıyla üyelerin evlerini taşıdıkları da görülmüştür :D

Hadi bakalım anlayabilecek misiniz? Bizim ittifak böyle birşey işte.

Olacak o kadar :puhaha:

51922.jpg

Geri