il içi tayinlerde HA HB ne demek oluyor?

Kodla Büyü
il içinde hangi okulun ihtiyacı var hangi okulun yok bilmiyoruz dimi? bütün okullarmı açık? mesela bilgidiğim okulların bilgisayar öğretmenleri var ama onlarda açık görünüyor

ben hiç bişey anlamadım bu tercih listelerinden. Okulda bilişimci var şube sayısı belli ders saati belli o okulu neden listede gösteriyosun o zaman. Yani boş olmayan bi okulun listede ne işi var. Bide bende il mem a
sitesinde normları açıkladı.listedeki okullar ile bana açılan okullar farklı :eek: şimdi tercih listesindeki okullar boş olmayada bilir öyle mi? Ben anlamadım:(

Çok basit orada bulunan öğretmenlerinde tercihte bulunma ve yer değiştirme olasılığı var :p

il içinde geçen sene tercih yaptım ve istediğim okula yerleştim umarım sizlerinde gönlüne göre olur. il içi sıra çalıştırarak yapılıyor arkadaşlar tüm okullar sistemde görünür sebebi ise ordaki arkadaş yer değiştirme ihtimali var sizde orayı yazarsanız o okul boş kalmaz ve sizin tercihinizle de istediğiniz yer gelmiş olur ilk atama gibi düşünmeyin diğer okullarda ki tüm öğretmenlerin istekleri göz önüne alınarak yapılıyor.

serwet01' Alıntı:
Çok basit orada bulunan öğretmenlerinde tercihte bulunma ve yer değiştirme olasılığı var :p
o zaman ihtiyaç listesinde yer almasa bile mebbiste başvuru ekranında deneyelim mi şansımızı?

horizon68' Alıntı:
il içinde geçen sene tercih yaptım ve istediğim okula yerleştim umarım sizlerinde gönlüne göre olur. il içi sıra çalıştırarak yapılıyor arkadaşlar tüm okullar sistemde görünür sebebi ise ordaki arkadaş yer değiştirme ihtimali var sizde orayı yazarsanız o okul boş kalmaz ve sizin tercihinizle de istediğiniz yer gelmiş olur ilk atama gibi düşünmeyin diğer okullarda ki tüm öğretmenlerin istekleri göz önüne alınarak yapılıyor.
istediğim okulda şu an ihtiyaç görünmüyo. tercih edeyim mi yine de? ben böyle anladım yazdıklarınızdan

dilek83' Alıntı:
horizon68' Alıntı:
istediğim okulda şu an ihtiyaç görünmüyo. tercih edeyim mi yine de? ben böyle anladım yazdıklarınızdan
hocam benim tavsiyem düşündüğünüz yerdeki arkadaşlara ulaşın öğrenin garanti olur ama ulaşmak zor derseniz tabiki yazın oradaki arkadaşlar yerdeğiştirirse siz yerleşirsiniz kısacası

Geri