İl İçi Konya Merkez e tayin isteyecek var mı --- Yardım !! Yardım!!!

Kodla Büyü
Konya'da çoğu meslek lisesi proje okulu oldu. Bu okullara gelen öğrenci sayısında azalma olacağından bu okuldaki bilişimcilerde norm fazlası olurlar yakında. Konya merkezde gidecek okulda yok. Depoya toplarlar bilişimcileri...

Geçen senede 2 okul açlmştı bitmiş artık konya sanırım sadece ing ve din açığı var

ama norm fazlasına çok okul açılmiştı 40 tane filan sadece merkeze 15 tane vardı il içine neden açmıyorlar ki bunu

arkadaşlar konya açıkladı ancak Karatay Mehmet Bayır İHO vardı listede şimdi görünmüyor merkezde tek okuldu açılan nasıl oluyor da listede dahi yok kaç puanla kim gitti belli oluyordu geçen sene kimin nereye gittiği belliydi bu nasıl olabilir okul buhar oldu uçtu mu

https://prnt.sc/1h0ks0r

bu da ekran görüntüsü

Listede puanlar görünüyor hocam. Merkezdeki okulu da kimse istemedi herhalde diyecem ama zannetmiyorum öyle bir durum olduğunu.

Konya’da yukarıdaki ihtiyaç listesinde olmayan bi okula da atama yapılmış. İki ihtimal var benim aklıma gelen. İlki listeler yayınlandıktan sonra güncelleniyor ama duyurulmuyor. İkincisi de malum ;)
Emekli olan olmuştur o okulda. Listelerde çıkmadı emekli olanlar, ancak MEB yazı gönderdi illere emekli olanların yerine de atama yapın diye.

Konya’da yukarıdaki ihtiyaç listesinde olmayan bi okula da atama yapılmış. İki ihtimal var benim aklıma gelen. İlki listeler yayınlandıktan sonra güncelleniyor ama duyurulmuyor. İkincisi de malum ;)

Listede olmayan A okulundan bir öğretmen listedeki b okuluna tayin olmuştur, listede olmayan A okulunu yazan öğretmen de A okuluna tayin olmustur. (Sıra tayini)

Muhtemelen şehit Ali gümüş isimli okul listede yoktu

Ben Mehmet Bayırı yazmıştım listede olmayınca ben de Konya il milli eğitimi aradım
Bana söyle dediler "ihtiyaç listesini atama modülünden çekiyoruz orada ihtiyaç görünüyor ancak söylediğiniz okulda zaten öğretmen var isterseniz okulu arayabilirsiniz"
il içi ile merkeze gelemeyecek miyiz o zaman tek okul var oda yoksa ne yapacağız"
Tabiki net cevap yok
Konya il içi merkeze gelmek bitmiştir an itibariyle

Ben Mehmet Bayırı yazmıştım listede olmayınca ben de Konya il milli eğitimi aradım
Bana söyle dediler "ihtiyaç listesini atama modülünden çekiyoruz orada ihtiyaç görünüyor ancak söylediğiniz okulda zaten öğretmen var isterseniz okulu arayabilirsiniz"
il içi ile merkeze gelemeyecek miyiz o zaman tek okul var oda yoksa ne yapacağız"
Tabiki net cevap yok
Evet hocam ilköğretim matematik de arkadaşım vardı onda da listede olmayan okullara atama yapılmış bi ihtiyaç listesi yayınlanıyor yayınlanan listedeki okulda öğretmen var atama işleri bitiyor ihtiyaç listesinde olmayan okula tayin olunuyor valla ne güzel iş ya ohhh ama bunun hesabı da sorulur elbet öteki dünya da

Emekli listesi de yayınlandı sendika dan onda da olmayan okullar için dedim ilk mat

Evet hocam ilköğretim matematik de arkadaşım vardı onda da listede olmayan okullara atama yapılmış bi ihtiyaç listesi yayınlanıyor yayınlanan listedeki okulda öğretmen var atama işleri bitiyor ihtiyaç listesinde olmayan okula tayin olunuyor valla ne güzel iş ya ohhh ama bunun hesabı da sorulur elbet öteki dünya da
Ülkenin çivisi çıkmış hocam ama haklısın Konya’daki idarecilerinde yatacak yeri yok. Konya MEB ‘e girin anlarsınız vizyonlarını.Kağıt parçası buldular mı yanındakiyle ucundan tutup fotoğraf çekip sayfaya koyduruyorlar..Kim getirdi bu düzeni bir bulsam gösterecem gününü…

Listede olmayan A okulundan bir öğretmen listedeki b okuluna tayin olmuştur, listede olmayan A okulunu yazan öğretmen de A okuluna tayin olmustur. (Sıra tayini)

Muhtemelen şehit Ali gümüş isimli okul listede yoktu
Bilişim de emekli olan yoktur herhalde daha. Bu durumda listede olmayan okula nasıl atama oluyor acaba? Misal Hüyük Halk Eğitim Merkezi de yok listede, oraya da atama olmuş. Oradan giden de yok.
Tabiki net cevap yok
O zaman ihtiyaç listesi hazırlama konusunda bile acizler. İhtiyaç listesini atama modülünden çekiyoruz demişler, sanki ben hazırlıyorum o modülü.

Ülkenin çivisi çıkmış hocam ama haklısın Konya’daki idarecilerinde yatacak yeri yok. Konya MEB ‘e girin anlarsınız vizyonlarını.Kağıt parçası buldular mı yanındakiyle ucundan tutup fotoğraf çekip sayfaya koyduruyorlar..Kim getirdi bu düzeni bir bulsam gösterecem gününü…
ahahahah hocam vallahi aynı görüşteyiz tıpa tıp aynısını düşünüyordum bendee :)

Geri