İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Online Yönetilebilir Sistem

Kodla Büyü

omerbilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Xoops bedavaokulsitesi.com projesinin biraz geliştirilerek ilçe milli eğitim müdürlüğüne uyarlanmış halini tanıtmak istedim. Açıkçası şuan bizden istenen talepler bukadar olduğu için bu halde bıraktık. Hnüz tamamlanmadı bikaç ilave yapılacak. Bitirmeden önce yorum alayım dedim.

Bunun en büyük ayrıcalığı MEB sunucusunda çalışıyor olmasıdır. Hosting ücreti ödemek zorunda kalmadan ilçe milli eğitim sitelerinizi oluşturabilir online yönetebilirsiniz.

http://mem.demosu.net Şuan burada çalışmaktayız Bittiğinde meb sunucusuna atacağız.

Meb sunucusuna kurulumu oldukça zahmetli olduğu için cüzi bir ücret karşılığında kurulumunu yapıp teslim edeceğiz.

Tema konusunda ücretli tema yapılabilir. Meb standartlarında renk konusunda malesef çok çeşitlilik olmuyor bizde mavi tonları tercih ettik.

Yorumlarınızı bekliyorum.

elinize sağlık.. bu aralar benden ilçe mem sitesini yapmamı istediler hızır gibi yetişir, takipteyim :+1:

Hocam 15 tatilde bunu çaldıran ilçe milli eğitim sitesi olarak yayına vereceğiz aslında domian yönlendirmesi var şuan aktif site.. Meb sunucusuna kurması kaldı.

Bitince demo site de veririm.

Geri