İlçe zümre toplantısı

Kodla Büyü

Ankany

Aktif Üye
Okulumdaki tek bilişim tek. öğretmeniyim. Okul zümresini md. yrd. ile yapıyorum.
İlçede de benden başka meslek lisesi bilişim öğretmeni yok.
Ben ilçe zümre toplantısı yapacakmıyım?
Yapacaksam kiminle?
Yapmayacaksam sizce okula gitmem gerekirmi? (Okula gitmek/gitmemek mesele değil, sadece hakkımızı bilelim diye)

Şu anda toplantılar çevrimiçi uzaktan yapılıyor hocam. Onun dışında normal zamanda tek öğretmen de olsa ilçe zümreyi yapıyorlardı bizim orada. Zümre zümre çizelge yapılıp her okula belli zümreler görevlendiriliyor ve gidilip o okulda toplantı yapılıp tutanağı teslim ediliyordu. Tek olan öğretmen gittiği okulun idaresi ile çözüyordu

Yeni yönetmeliğe göre ve bizim ilçede tek zümre olan öğretmenler ilçe zümresine değil, doğrudan il zümresine katılıyorlar. Gelen yazıda da zaten bunun böyle olacağı yazıyor oluyor.

Zümre toplantılarında temel eğitim ayrı ortaöğretim ayrı ayrı zümre toplantısı yapar.. Ortaokul ve lise öğretmeni ayrı değerlendirilir..
İlçede tek zümre durumundasınız ve ilçe zümre toplantısına katılmadan il zümresi yaparsınız bu bir..
İkincisi şu anda bütün toplantılar çevrimiçi yapılıyor.. Bir yere gitmenize gerek yok..

Geri