Ilcede bir tek benim Btr onayım kabul edilmedi

Kodla Büyü

duygudeniz

Üye
Merhaba arkadaşlar,
İlçe btr onay listesi geldiğinde bir tek benim btr talebim reddedilmiş. Icinizde böyle bir durumla karşılaşan var mı? Varsa ne yaptınız? Çünkü 1.donem lkulumda formatordum. Bu dönem değilim. Bu nasıl olabilir anlamiyorum.

Gerekçe yazmamislar. Idarecim görüştü gerekceyi ogrenmek için yazida böyle bir bilgi gonderilmemis demis ilce onlara.

Merhaba arkadaşlar,
İlçe btr onay listesi geldiğinde bir tek benim btr talebim reddedilmiş. Icinizde böyle bir durumla karşılaşan var mı? Varsa ne yaptınız? Çünkü 1.donem lkulumda formatordum. Bu dönem değilim. Bu nasıl olabilir anlamiyorum.

Hangi il Hocam?

hocam görevlendirmeyi il yapar. il koordinatörü ile görüşünüz.

Okul yada ilçe başvuru evrakını İL'e göndermeyi unutabiliyor hocam. Okulunuzdan ve ilçenizden evrakın gönderilip gönderilmediğini teyit edin.

eğer görevinizde ciddi bir ihmal yapmadıysanız.. belki atlanmış olabilir kasti bir durum olmayabilir..

Dilekcemi yazacagim. Il Bt koordinatorlugunu aradim. Fakat gerekçe bildirmeleri gerekmedigini bazi okullar için böyle bir tasarrufta bulunduklarini soylediler.

Dilekcemi yazacagim. Il Bt koordinatorlugunu aradim. Fakat gerekçe bildirmeleri gerekmedigini bazi okullar için böyle bir tasarrufta bulunduklarini soylediler.
İlginç bir cevap olmuş . Hocam görevlendirme istediğiniz okullar 8 şubeden az mıydı . Ve Fatih donanımı var mı . Branş bt mi . Tüm bu soruların cevaplarına göre durum şekillenmiş olabilir ya da dilekçeniz hatalı da olabilir . Bunları bilmeden yorum yapamayız

Olabiliyor arkadaşlar. Geçmişti herhangi bir sebeple bir soruşturma falan geçirdiyseniz görev vermeyebiliyorlar.

Müdürüne selam söyle hocam. Canı sıkıldığında bt konusunda merak ettiklerini öğrenebileceği bir teknik servis bulsun. Sen dersine gir, dersinden çık. Ders dışı herhangi bir soru sormaya cesaret eden olursa telefonu suratına kapat.

problem yapmayın hocam. dersinizi anlatın çıkın sizde. maaşınızı 15 saat karşılığı alıyorsunuz. tahta bakımı, BT rehberliği gibi konularda da beni görevlendirmediler deyin. sonuçta kanunlarda angarya yasaktır.

Geri