İndex

Kodla Büyü

kadirlome

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar, ilk defa wordpress kullanarak site yapmaya başladım. Bildiğiniz gibi temalar hazır gelmektedir fakat benim yaptığım site fransızca olacak. sorun şu ki Temayla beraber gelen ANA SAYFA nın ismini değiştiremiyorum. Bütün css leri kontrol ettim bulamadım. ingilizde home olarak aradım bulamadım yine. acaba bu ana sayfayı accueil olarak değiştirmem için nerelere girmem gerekiyor ???? Şimdiden teşekkğrler

sayfanın ismi css de yer almaz hocam. index zaten global bir isim neden değiştirmek istiyorsunuz index.php bootstrap görevi gördüğünden yani adresten gelen bilgilere göre class ları yönettiğinden ismini değiştirmeniz durumunda sisteminizin çalışmama oranı yüksek söylemiş olayım

dokmeefrail' Alıntı:
sayfanın ismi css de yer almaz hocam. index zaten global bir isim neden değiştirmek istiyorsunuz index.php bootstrap görevi gördüğünden yani adresten gelen bilgilere göre class ları yönettiğinden ismini değiştirmeniz durumunda sisteminizin çalışmama oranı yüksek söylemiş olayım
kusura bakmayın hocam biraz karıiık anlattım galiba sorunum iindexi falan değiştirmek değil sadece ana sayfa yazan yerideğişirip giriş yazmak istiyorum mesala sadece siz siteye girdğinizde ana sayfa değil de onun yerine giriş yazdığını göreceksiniz. sadece ordaki yazıyı değiştirmeye çalışıyorum ve bunu nereden yapcam bilemiorum.
teşekkürler.

Geri