İngilizce Eğitim Seti Ve Oyunları

Kodla Büyü
ege üniversitesi hazırlayıp dağıtıyor mu hocam bu seti yoksa satışı mı var? (kendim için soruyorum)

yok hocam satışı yok öğrencilerine verioylar bu tarz dvdleri benimde orda tanıdık araştırma görevlisi var o bana yolladı bende sizlerle paylaşayım dedim. 2. ve 3. kısmıda enkısa zamanda yükleyecem...

hotfile dışında bir yere yükle hocam. Ordan indirmesi çok sıkıntılı. http://www.mediafire.com/ 'a yüklersen daha kolay indiririz. İndirme sınırı yok MediaFire'de

Bilgisayardan İngilizce öğrenmeye çalışmak zaman kaybıdır.
(Kpds 96)

Reyhanli' Alıntı:
(Kpds 96)

96 almışsınız madem bu kadar kişi var ingilizce sınavında bırakın 96 yı 40 almaya çalışan, bir öneride bulunun bize?

Hocam branş bilişim teknolojileri :D

theghost83' Alıntı:
mystery case oyunun devamı varmı ya. fullu.

malesef hocam ama elime geçerse hemen atarım..
bu arada diğer kısımlarıda attım güle güle kullanın...

arkadaşlar 2. ve 3. kısmıda ekledim umarım sizlere yararlı olur güle güle kullanmanız dileğiyle...

Reyhanli' Alıntı:
omd' Alıntı:
Reyhanli' Alıntı:
(Kpds 96)
Hocam senin branş neydi :)

İngilizce.

hocam senin branş sağlam 96 alman çok normal bende alesten 90 aldım ama ingilizce yok şöyle 60 alacak kadar ingilizce kendi başıma nasıl öğrenebilirim...Sanki sıfırdan öğreniyormuş gibi önerini bekliyorum...

reyhanli hocam önerini bekliyorum ama senden ses çıkmadı daha ..:) nerelerdesin sen

İlk iki seti indirdim, çalıştırdım sorun yok. Ancak üçüncü seti indirip çalıştırınca kitaplık kaydedilmiş hatası veriyor ve programı açmıyor. 3. seti çalıştırabilen var mı acaba?

Geri