instagram takipçi kasma

Kodla Büyü

Fulya0108

Aktif Üye
Arkadaşlar merhabalar, bu konu daha önce açılmamış forumda arattım o yüzden açtım. Instagramda kozmetik sayfam var bu sayfa üzerinden satışlar yapıyorum, su an 9900 takipçim var 10k olmak üzereyim. Bu sayıya 9 ayda ulaştım. Şimdi bir 10 k takipçi satın almak istiyorum ama tereddütlerim de yok değil bu nedenle fikirlerinizi almak istedim.

şifre istemeden panel üzerinden 10 k takipçiyi 1 saat içinde yükleyecekler. Sizce bu durum ne kadar güvenlidir? Hesabı patlatır mı? Tamamen sayfamdan olursam çok üzülürüm sayfama çok emek verdim.
Bir yandan bir şey olmaz bu insanlar bu kadar takipçiyi birden nasıl kazandılar diyorum, diğer yandan da ya hesap patlarsa hem paramdan hem sayfamdan olacağım diyorum. İkilemde kaldım, fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar. Çok teşekkürler şimdiden herkese ve iyi bayramlar. :)

Satın alacağınız 10k takipçi ne işinize yarayacak?
Amacınız sadece 20k takipçim var şeklinde bir yerlerde reklamınızı yapacaksanız tamam ama bu kişilere satış yapmayı planlıyorsanız bir işinize yaramayacaktır.
Bir anda bu kadar çok takipçi kasmanız belki kısa vadede instagram tarafından farkedilmeyebilir ama eğer ekleme işlemi ilegal olarak yapılıyorsa bir yerde patlayabilir. Bu konuda kimse size kesin bir cevap veremez.

hem takipçi kazanmak yani sayfa takipçisinin yüksek görünmesini sağlayıp daha güvenilebilir ya da tercih edilebilir sayfa olduğumu göstermek+ satış da yapmak tabiki.
teşekkür ederim.

Geri