İnternet bağlatacağım önerileriniz lütfen (türk telekom)

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
2 yıldır kaldığım evdeki türk telekom internet hattı taahhüt 10 gün sonra doluyor.

Herhangi bir fırsat avantajı var mı bildiğiniz?

Teşekkür ederim.

şimdi hocam şöyle oluyor hattını iptal ettiriyosun gibi yapıyosun ama harbiden iptal ettirecen dilkeçe filan verip sonra seni arayacaklar ikna kampanyası için piyasadan çok daha ucuza kampanyalardan yararlanabiliyosun :++:

Turk net le ilgili şikaet çok.... Şikayt var da firma cevap yazmış, tümüne aynı takip numarasını vermiş...

4-5 yıldır Türk.net kullanıyorum memnunum ayrıca bulunduğunuz bölgede kablo tv varsa uygun fiyata bunu kullanabilirsiniz.

Hocam sitede vermiş veriştirmişler türknet e. Acaba bir gelişme filan mı oldu bu türknet te de bu kadar övüyorsunuz. Hiç olumlu bir yorum göremedim

yildiray75' Alıntı:
türknet 150gb kota 59.90 telefonda dahil ve taahhütsüz

Ben daha önce ttnet kullanıyordum. Hızım 7 mbps yi geçmiyordu. Onlarca kez aradım. sizin binanızdan sorun dediler.
Fakat her ne hikmetse yeni geçtiğim türknet bana yardımcı olmaya çalıştı. 16 mbps lik internetin o kadar düşmesi normal değil bişey var dedi bayan bana. 4. aramamda sorunu çözdüler.
Türknete ilk başta çok olumsuz yorum yapılmıştı ama beni yönlendiren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Turkcell kullanıcısı iseniz dört dörtlük kampanyalara bakın.

Re: Ynt: İnternet bağlatacağım önerileriniz lütfen (türk telekom

vayarkadas' Alıntı:
Varsa kablonet yoksa superonline :+1:
Düşük hıza katlanırsan, Evet kablonet .
İzlenemiyen bir YouTube ve meydana gelen merkezi arızalar.

Çünkü ben kullanıyorum ondan biliyorum.
Kablonet de, sana vaat edilen hızın yüzde 25 inden daha en baştan vazgeçeceksin.

önce kampanya birimini arayacaksın sana teklifte bulunacaklar, sonra piyasa araştırması yapıp sana sundukları tekliften daha iyi bir teklif bulursan bu sefer iptal birimini arayacaksın sana soracaklar iptal nedeninizi öğrenebilir miyim diye. sen de taahütünün dolduğunu ve önerilen tekliflerin size cazip gelmediğini düşünerek iptal etmek istediğinizi söylüyorsunuz. onlar size daha uygun bir teklif sunacaklardır

Geri