internet download manger yeniden düzenleniyor uyarısı

Kodla Büyü

ctrl+z

Seçkin Üye
Seçkin Üye
internet download mangerın 6.25 verisyonunu kurdum indirme işlemi bittikten sonra yeniden düzenleniyor uyarısı alıyorum ve bilgisayar bu işlem sırasında adeta felç oluyor ne bir program ne bir pencere nede internet sayfası açmak çok zor oluyor hatta yanıt vermiyor uyarısı alıyorum daha önce 6.10 versiyonunu kullanıyordum böyle bir uyarı (yeniden düzenleniyor diye) almıyordum acaba bu yeni sürümle birlikte gelen bir özellik mi ve bu özelliği kaldırabilir miyim? Teşekkürler..

sevgili dostum, büyük boyutlu dosyaları 4/8/16/32 parça bölüp indirebiliyor idm. büyük boyutlu dosyaları birleştirirken doğal olarak biraz kasar hele ki 4gb RAM varsa:)

teşekkür ederim hocam nette biraz araştırdım çözümü buldum bağlantı sayısını 1 yaparsak bu birleştirme olayı ortadan kalkıyormuş tabi buna parale olarak indirme hızı da düşüyormyuş

alıntı:bazı bilinen yanlışlar var.sistemle ne yazıkki alakası yok.idm hızlı indirmek için dosyaları parçlara bölerek indiriyor ve indirme işlemi bittikten sonra dosyaları birleştiriken doğal olarak hdd zorlanıyor yani kasma olayı ne ramden ne işlemciden sorun hdd de onun çözümüde idm'den seçeneklere giriyorsunuz sonra bağlantı kısmına tıklayın altta ''tanımlı maksimum eş zamanlı bağlantı sayısı'' nın yanındaki değeri ''1'' yapıyorsunuz ve sorununuz halloluyor.küçük bir not eğer bu dediğimi yaparsanız hızdan birazcık feragat etmeniz gerekiyor.malumunuzki bir dosyayı indirirken 8 koldanmı yoksa 1 koldanmı indirmek daha hızlı

Kaynak : http://ref5.net/destek-talebi-f68/idm-d ... z4D9oiDjFp

Geri