Internet programciligi dersi bu sene kac saat

Kodla Büyü
önerilen ders saati neyse onu verebiliyoruz artık, dolayısıyla 4 saat vermeniz gerekir. üstü veya altı hatalı olur.

Kademeli geçiş var. Bu nedenle 2 verebilirsiniz.
Seneye 12 lerde meslek ders saati 28 olacak o zaman 4 vermemiz gerekecek.

önerilen ders saati neyse onu verebiliyoruz artık, dolayısıyla 4 saat vermeniz gerekir. üstü veya altı hatalı olur.
Hocam 4 saat olan kademeli geçişten dolayı bu yılki 11 ler 12 olunca 4 saat uygulanacak. Şu anki 12 ler eski sisteme tabi ve o da 2 saat.

peki 11.sınıf seçmeli ders olarak ne verebiliriz
AML (5 saat) ve ATL(2 saat) olarak?
Bilişim alanı yada diger alanların ders çizelgelerinde 5 saatlik uygun bir ders bulmanız lazım ama zor biraz. Biz 4 saat endustriyel otomasyon alaninda bilgisayarli kontrol dersini sectik. 5 saatlik ders goremedim ben. Ama 3+2 saat iki farkli ders seçebilirsiniz.

Bilişim alanı yada diger alanların ders çizelgelerinde 5 saatlik uygun bir ders bulmanız lazım ama zor biraz. Biz 4 saat endustriyel otomasyon alaninda bilgisayarli kontrol dersini sectik. 5 saatlik ders goremedim ben. Ama 3+2 saat iki farkli ders seçebilirsiniz.
Kendi alanımızdan olsun istedik, sadece teknik servis dalında "bilgisayar destekli uygulamalar" dersi var 2 saatlik aml-atl için.

Elektrik bölümünün 3 saat dijital elektronik ve 2 saatte temel bilgisayar ağları dersi var hocam onları seçebilirisiniz. Bu yıl verilen dersin kaçıncı sınıf dersi olduğu ve ders sürelerinde oynanmaması gerektiği hususu var

Endüstriyel otomasyon alanında 5 saatlik ders bulduk hocam onu seçecez artık ardışık kontrol dersi

Bu yıl ilk defa internet programcılığı dersine giriyorum.Kullandığınız program nedir?Kullandığınız ders kaynakları varsa paylaşırsanız sevinirim

Bu yıl ilk defa internet programcılığı dersine giriyorum.Kullandığınız program nedir?Kullandığınız ders kaynakları varsa paylaşırsanız sevinirim
Ders Modülünde PHP, Mysql, Apache'nin ayrı ayrı kurulumu anlatılmış. Uğraşırım derseniz siz de ayrı ayrı kurun. Ama sanırım çoğumuz WamServer gibi bunların hepsini birden kurulmasını sağlayan çözümler kullanıyoruz, size de tavsiye ederim. Kodları yazmak için biz notepad++ kullanıyoruz, siz de herhangi bir metin editörü ya da isterseniz dreamweaver da kullanabilirsiniz.

Geri