Internet Programcılığı Yüz yüze Eğitim

Kodla Büyü

devcodeblog

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar;

12. Siniflar biliyorsunuz yüz yüze derslere baslayacaklar. internet programciligi 4 saat yüz yüze mi yoksa 2 arti 2 olacak sekilde yüz yüze ve uzaktan sekilde mi planlanacak.?

Alan derslerin uygulama kazanimlari yuz yuze teorik kazanimlari ise uzaktan yapalacak deniyor. Bu konuda bilgisi olanlar aylasirsa sevinirim. Saygilar.

Merhabalar;

12. Siniflar biliyorsunuz yüz yüze derslere baslayacaklar. internet programciligi 4 saat yüz yüze mi yoksa 2 arti 2 olacak sekilde yüz yüze ve uzaktan sekilde mi planlanacak.?

Alan derslerin uygulama kazanimlari yuz yuze teorik kazanimlari ise uzaktan yapalacak deniyor. Bu konuda bilgisi olanlar aylasirsa sevinirim. Saygilar.
Tüm meslek dersleri yüz yüze.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Diğer ders zumreleri de uzaktan yapabilir zümre kararı ile. O noktada yüz yüze eğitim başlamamış oluyor. :confused:

öğrenciler istemezler ise okula gelmeyecekler.Okula gelmeyen , gelemeyen öğrenciler için de dersin bir kısmının uzaktan verilmesi iyi olacaktır.
Dersin tamamı yüzyüze verilirse bu öğrenciler için ne yaptınız diye sorulabilir , ekstra ders yükü oluşabilir diye düşünüyorum

12. Sınıfların 43 saat dersi var. 24 saati İBE geriye kaldı 19 saat. Bunların hepsi yüzyüze verilmek istense iki günde nasıl verilecek? o kadar saat öğrenciyi okulda bulundurmak mantıksız. Biz de 2+2 yaptık. 1 saat de rehberlik uzaktan olacak.
Genel müdürlüğün doğru düzgün, açıklayıcı yazılar yayınlaması şart. Ortaöğretim genel müdürlüğünün yazılarına göre işlem yapılmaya çalışılınca böyle ucubelikler ortaya çıkıyor.

Sadece İP değil, bütün meslek derslerinin yüz yüze olması gerekiyor, mebin programına göre.
Ama uygulama konusunda her okulda farklı tipte uygulamalar olacak gibi görünüyor.

Sadece İP değil, bütün meslek derslerinin yüz yüze olması gerekiyor, mebin programına göre.
Ama uygulama konusunda her okulda farklı tipte uygulamalar olacak gibi görünüyor.
Evet hocam tamamı yüz yüze olması gerekiyor. Ama her okulun fiziki şartları farklı olduğu için yine herkes kendine göre farklı uygulama yapacak ve kimseye de niye böyle yaptın denilemeyecek. Çünkü şartlar malum.

Hocam yeni çerçeve programlara göre işlenecek dersler. Çerçeve programa göre hepsi uzaktan olması pek mümkün değil.
hocam bildiğiniz üzere dersin içeriği php. ha uzaktan işlemişsiniz ha yüz yüze. zümre kararı aldıktan sonra sorun olmaz bence. bizim arkadaşlar full uzaktan işleyecekler.

haa btt vb dersler yada diğer alanların dersleri için dediğiniz doğru

hocam bildiğiniz üzere dersin içeriği php. ha uzaktan işlemişsiniz ha yüz yüze. zümre kararı aldıktan sonra sorun olmaz bence. bizim arkadaşlar full uzaktan işleyecekler.

haa btt vb dersler yada diğer alanların dersleri için dediğiniz doğru
Hocam içerik derken dersin uygulama kısımlarından bahsediyor çerçeve program ve tüm konuları uygulama ya dayalı almışlar. O yüzden öyle dedim. Yine de siz bilirsiniz tabii. Uygulama değişkenlik gösterecektir. Bakanlığın resmi olarak yayınlandığına göre uygulamalar okulda yüz yüze yapılacak.

bu yeni ve en son yayınlanan çerçeve öğretim programını buraya atabilir misiniz arkadaşlar. teşekkürler

okul imkanlarını dikkate almakta fayda var kraldan cok kralcı olmayın normal zaman değil vebali de var

arkadaşlar bu yeni yayımlanan çerçeve öğretim programına göre yeni yıllık plan mı yapılacak bir de. sanki öyle görünüyor değil mi

Geri