ıphone 5s ses sorunu

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
ıphone 5s telefonumda ses sorunu yaşıyorum.video izleme ve görüntülü konuşma yaparken sıkıntı yok lakin telefon ile arama yaptığımda karşıdakinin sesini hiç duyamıyorum . Telefonu tamire göndereceğim servise lakin oda çok uzun sürüyor geri gelmesi. Güvenilir işini hızlı yapan sağlam bildiğiniz tamir ettirebileceğim yer var mı bildiğiniz?

G
ıphone 5s telefonumda ses sorunu yaşıyorum.video izleme ve görüntülü konuşma yaparken sıkıntı yok lakin telefon ile arama yaptığımda karşıdakinin sesini hiç duyamıyorum . Telefonu tamire göndereceğim servise lakin oda çok uzun sürüyor geri gelmesi. Güvenilir işini hızlı yapan sağlam bildiğiniz tamir ettirebileceğim yer var mı bildiğiniz?
Gebze 'de var :)

Hocam selamlar
aynı sorunu kendi telefonumda yaşadım ve nasıl çözdüğüme şaşırabilirsiniz ama çözüm çok basit

Temiz bir diş fırçası ve kulak çöpü ile sesin geldiği ahize kısmını iyice temizleyin

YouTube de videoları da var

Aynı işlemi alttaki hoparlör için de kullanabilirsiniz

Geçmiş olsun

Hocam selamlar
aynı sorunu kendi telefonumda yaşadım ve nasıl çözdüğüme şaşırabilirsiniz ama çözüm çok basit

Temiz bir diş fırçası ve kulak çöpü ile sesin geldiği ahize kısmını iyice temizleyin

YouTube de videoları da var

Aynı işlemi alttaki hoparlör için de kullanabilirsiniz

Geçmiş olsun
volkan hocam selamlar aslında bir kere temizledim biraz düzeldi lakin 2 ay sonra yine aynı problem yaşadım

aynı telefon aynı sorun bende de oldu telefon bazen kulaklıktaymış gibi takılı kalıyor kulaklık giriş kısmı iğne ya da kürdan ile toz varsa alın kulaklık takıp çıkarın tekrardan, bende ki sorun bu şekilde çözüldü.

Geri