Iphone mu? Samsung mu?

Kodla Büyü

bridget

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar..
Vehim bir kaza sonucu (telefonu klozete düşürdü :( ) telefonum kullanılamaz hale geldi ve kısa süre içerisinde telefon almam gerekiyor.
Aniden gelişen bir durum olduğu için aklımda bir model vs. yok ve çok kararsızım açıkçası
Sizlerin fikirlerine ihtiyacım var..

Telefon geçmişim:En son kullandığım telefon iphone5ti ve öncesinde iphone 3gs ve iphone4 kullanmıştım. Hiç android kullanmadım. Apple ürünlerini ve tasarımlarını beğeniyorum ama acaba aynı fiyata daha iyi özelliklere sahip Samsung almalı mıyım diye de düşünmüyor değilim.

not:= çevremdeki Samsung kullanıcıların bir çoğu Samsungun ömrü max 1 yıllık kısa sürede deforme oluyor,cihaz kasıyor vs diyor ve benim emektar iphone 3gs'mi babam hala kullanıyor sapasağlam :)
* Bir de telefonla yapışık yaşayan tiplerden değilim. oyun vs. oynamam. ihtiyacım olduğunda navigasyonu kullanırım. fotoğraf çekerim, instagram kullanırım ve müzik dinlerim.Bunlara ilaveten kullandığım 2-3 uygulama var.

Karşılaştırma=>http://www.vatanbilgisayar.com/urun...R&kat=114&uKods=24879,23033,25370,22598,18395
Önerilerinizi bekliyorum :)

Re: İphone mu? Samsung mu?

hocam ben hem samsung ham de iphone kullandım (şuanda da samsung kullanıyorum) ama bence kesinlikle iphone hem daha stabil hem daha şık...

yadigartbaykal' Alıntı:
S6 artık eskidi, j serisi diğerinin dengi değil, listeye göre tabiki iphone 6s.
Fakat; çok para insanın içi acıyor, bugünlerde xiaomi 5s fiyat/performans/kalite bakımından aklımı çelip duruyor. Olmazsa Samsung A5 2017 çıkacak 1 ay içerisinde muhtemelen onu alırım.
Nokia da android telefon getiriyormuş nasıl olur bilemem tabi.

Fakat bunların dışına çıkmayı düşünmüyorum, bir çok farklı marka telefon alan arkadaş gördüm, şu iyi performans süper, şöyle uygun çok memnunum deyip 6 ay içerisinde telefon değiştirdi.

Samsungta çok seçenek olduğu için kafamı karıştırıyor biraz A5 nasıl acaba?

turkcell iphone 7 32gb 2980 lira. 2000 sarı kutu puanıyla 200 lira indirimli alabilirsiniz. 2780e gelir. aklınızda olsun. bu sarı kutu 200 lira indirimi türkcelldeki tüm telefonlarda geçerli. benimde ekonominizde küçük bir faydam bulunsun.

Hocam eşimde s6 Edge Plus var tasarım performans süper. 4gb Ram var. fotoğraf kalitesi süper Tavsiye edebilirim.

her_dem' Alıntı:
turkcell iphone 7 32gb 2980 lira. 2000 sarı kutu puanıyla 200 lira indirimli alabilirsiniz. 2780e gelir. aklınızda olsun. bu sarı kutu 200 lira indirimi türkcelldeki tüm telefonlarda geçerli. benimde ekonominizde küçük bir faydam bulunsun.
Teşekkürler hocam sarı kutu :+1:

yadigartbaykal' Alıntı:
S6 artık eskidi, j serisi diğerinin dengi değil, listeye göre tabiki iphone 6s.
Fakat; çok para insanın içi acıyor, bugünlerde xiaomi 5s fiyat/performans/kalite bakımından aklımı çelip duruyor. Olmazsa Samsung A5 2017 çıkacak 1 ay içerisinde muhtemelen onu alırım.
Nokia da android telefon getiriyormuş nasıl olur bilemem tabi.

Fakat bunların dışına çıkmayı düşünmüyorum, bir çok farklı marka telefon alan arkadaş gördüm, şu iyi performans süper, şöyle uygun çok memnunum deyip 6 ay içerisinde telefon değiştirdi.

xiaomi mi5s plus aldım mutluyum. Performans olarak mükemmel telefon. Tavsiye ederim.

Konuyu nihayete erdireyim dedim :)
Uzun bir araştırma sürecinden sonra maceraya gerek olmadığını düşünüp Iphone SE aldım. :++:

araştırma bayağı uzun sürmüş ama hocam bence doğru karar... :+1:

lenovo k5 = 650 tl :mrgreen: :mrgreen:

her türlü gideri var, memur işi

Hocam iki telefonu da kullanmış birisi olarak Samsung a verdiğim paranın boşa gitmiş oladuğunu düşünüyorum. Bu iki kıyaslama da ben her seferinde oyumu Iphone olarak kullanırım.

Re: Ynt: Iphone mu? Samsung mu?

kafkas' Alıntı:
lenovo k5 = 650 tl :mrgreen: :mrgreen:

her türlü gideri var, memur işi
Güzel seçim
Geçen ay bende Eşime aldım.
Dış görünüm ve kamera harika.Boyutuda fiyatıda çok uygun.
İyiki elin yabancısını fazla zengin etmemişim. Şimdi düşünüyor olacaktım.

Geri