iPhone verileri silindi geri getirme nasıl olur

Kodla Büyü

ekinci.esma21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar günaydın sizden bir konu hakkında yardım isteyeceğim ıphone 14 pro telefonda ayarlar kısmında iCloud bölümünde ki notlar bölümünü kapalı yaptım bunun sonucunda ıphonedeki notlar uygulamasındaki bütün bilgilerim gitti bilgileri nasıl geri getirebiliriz yardımcı olabilir misiniz

Yedekleme yaptınız mı daha önceden ? Daha önceden yedekleme yaptıysanız o yedeği yükleyerek belki notları geri getirebilirsiniz

Yedekleme yaptınız mı daha önceden ? Daha önceden yedekleme yaptıysanız o yedeği yükleyerek belki notları geri getirebilirsiniz
Yedekleme bayadır yapmamıştım ben icloud da yüklü notları sildim telelfonda ki notlar kısmı da gitti geri getirme şansım yok mu banka bilgilerim bütün. İşlerle alakalı bilgiler vardı başka yolu var mı müşteri hizmetleri aradım yedekleme yapılmamış dedi başka yolu var mıdır bilişimcilerin bildiği

Belki adli bilişim yazılımları ile olabilir. Ama gerçekten iyi bir yazılım olması lazım. Çünkü iOS un mantığı androidden çok farklı

bu tür durumlardan korunmak için google keep uygulamasını kullanıyorum. Android ios farketmez hepsnde calısıyor

Dünya üzerinden güncel ios sürümleri için veri getirebilecek bir uygulama yok hlcam, boşuna 3. Parti uygulamalarla zaman kaybetmeyin
Paylaşılan uygulamalarda yazılım ile ilgili güvenlik açığı oluşur mu peki yedeklemeden iCloud dan sildiğim notları geri getirme yolu yok mu telefondan otomatik silindi yazılım eski sistem geri yükleme gibi işlemler yapılsa bir şans olmaz mı

Tam olarak durumunuzu bilmiyorum ancak iCloud’dan notları kapatınca silinmemesi gerekiyor. Apple ekosisteminde birşeyi toplu silmek için baya çaba sarfetmek gerekiyor. Eğer iCloudan da silindiyse geri getirmek imkansız gibi nerdeyse..

Tam olarak durumunuzu bilmiyorum ancak iCloud’dan notları kapatınca silinmemesi gerekiyor. Apple ekosisteminde birşeyi toplu silmek için baya çaba sarfetmek gerekiyor. Eğer iCloudan da silindiyse geri getirmek imkansız gibi nerdeyse.
Tam olarak durumunuzu bilmiyorum ancak iCloud’dan notları kapatınca silinmemesi gerekiyor. Apple ekosisteminde birşeyi toplu silmek için baya çaba sarfetmek gerekiyor. Eğer iCloudan da silindiyse geri getirmek imkansız gibi nerdeyse..
hocam ayarlar kısmından iCloud bölümündeki açık olan notlar kısmını kapalı olarak değiştirdim telefon uygulamasındaki notlarım da silindi ben sadece iCloud hesabında sildiğimi sandım ama silerken senkronize olarak ikisi birden sildi yedeklemeyi hiç yapmamıştım bu durumda geri getirme şansımız var mı

Geri