İŞ GÜVENLİĞİ ile ilgili olarak Lablarda yapılması gerekenler

Kodla Büyü

alitevetoglu34

Aktif Üye
Merhaba Arkadaşlar;
İş Güvenliği ile ilgili meslek liselerinde lab ve atelyeler için neler yapıyorsunuz?
Konu ile ilgili bir çalışma yapan arkadaşlar varsa dökümanlarını paylaşabilir mi?
teşekkürler

her bölüm kendi içinde risk analizi yaptı. bunun sonucunda iş güvenliği ile ilgili olarak dosya oluşturduk. öğrencilere ayrıca iş güvenliği ile ilgili seminer verdik. her öğrenciye eğitim aldığına dair belge verdik. bölümde çeşitli yerlere iş güvenliği afişleri astık.

acelikkaya' Alıntı:
her bölüm kendi içinde risk analizi yaptı. bunun sonucunda iş güvenliği ile ilgili olarak dosya oluşturduk. öğrencilere ayrıca iş güvenliği ile ilgili seminer verdik. her öğrenciye eğitim aldığına dair belge verdik. bölümde çeşitli yerlere iş güvenliği afişleri astık.
Hocam rica etsek seminer sunusu ve evrak paylaşabilir misiniz?

:+1:
xalfaa' Alıntı:
acelikkaya' Alıntı:
Hocam rica etsek seminer sunusu ve evrak paylaşabilir misiniz?

Hocam alanınızda iş güveni uzmanı mı var? risk analizini nasıl yaptınız?

Okuldan bir kaç arkadaş c sınıfı iş güvenliği uzmanı oldu. Biraz onların gördüğü eğitim materyallerinden biraz netten harmanlandığı. Bizim okulda 2 Metalci arkadaş c sınıfı, bir elektrikçi arkadaş a sınıfı iş güvenliği uzmanı oldu.

Geri