işbankası internet şubesi değişti

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Şuan itibariyle işbankası internet şubesi sayfası değişmiş. Eskiden explorer 8.0 ile giriş yapılamıyordu şimdi sorunsuz çalışıyor. :)

daha 2 saat önce bakmıştım değişiklik yoktu. bu haliyle daha kullanışlı olmuş gibi.

Ben şifremi girerken değiştirdiler sistemden beni attı tekrar girdiğimde sayfa değişmişti. :D

Hiç bir değişiklik olmamış gibi acaba güncellemeyi geri mi aldılar?
hasari Hocam şifrenizi kaptırmış olayasınız...Olur ya sahte site falan

6lmpmlhgxebm71a7fzh.png

TEKNİK NEDENLERDEN DOLAYI İŞLEMİNİZİ GERÇEKLEŞTİREMİYORUZ.LÜTFEN BİR SÜRE SONRA TEKRAR DENEYİNİZ.

değişiklik bu değildir insallah :D :D

evet arkadaşlar hiç bir değişiklik yok işbank interaktif giriş sayfasında .ben zaten uzun zamandır ie8 ile kullanıyordum.

Tekrar eski temaya dönmüşler sanırım deneme yapıyorlardı. Ama şuan eski tema olsada explorer 8.0 ile giriş yapılabiliyor. Yakında yeni halini aktif ederler. :)
@tenten hocam TTNET faturamı yatırdım sanırım hack olsa yatıramazdım. :p

TEKNİK NEDENLERDEN DOLAYI İŞLEMİNİZİ GERÇEKLEŞTİREMİYORUZ.LÜTFEN BİR SÜRE SONRA TEKRAR DENEYİNİZ. :puhaha: :puhaha:

ben tam işlem yaparken sistem attı beni tekrar girmeyi deneyince farklı bir sayfa açılınca ben de başka şeylerden şüphelenmiştim.Sanal klavye kullanımına geçmiş artık

prentice' Alıntı:
ben tam işlem yaparken sistem attı beni tekrar girmeyi deneyince farklı bir sayfa açılınca ben de başka şeylerden şüphelenmiştim.Sanal klavye kullanımına geçmiş artık
Aynısı bende de oldu. Sanal klavye olayını ve yeni düzenlerini sevdim. :)

sanırım yılbaşında geçecekleri yeni sistemi denediler. şu an itibari ile yine eski site yayında.

yılbaşıda geçti ama hala eski tema. güzeldi yeni tema. bende bi ara denk geldim ama kısa bir süre :mrgreen:

Ama bir de cep anahtarsız işlemlerimi yapmak istiyorum. Ben güzenlik filan istemiyorum ya. Havale yapamıyorum o yüzden. Telim de uyumlu değil. İş cep almam gerekiyormuş. Ayda bilmem ne kadar. Bir de yıllık ücret varmış. Nasıl çıkacağız bu işin içinden.
Cep anahtarı bilgisayara niye yükleyemiyoruz?

msmst2009' Alıntı:
Ama bir de cep anahtarsız işlemlerimi yapmak istiyorum. Ben güzenlik filan istemiyorum ya. Havale yapamıyorum o yüzden. Telim de uyumlu değil. İş cep almam gerekiyormuş. Ayda bilmem ne kadar. Bir de yıllık ücret varmış. Nasıl çıkacağız bu işin içinden.
Cep anahtarı bilgisayara niye yükleyemiyoruz?

Hocam aynı dertten bende şikayetçiydim. Müşteri hizmetlerini aradım.

Şubenize interaktif işlemlerimi cep anahtarsız yapmak istedeğinizi söyleyin dedi,

bende gecen hafta yaptırdım bu işlemi şubeden, şimdi cep anahtar kullanmadan her işlemimi (havale, eft) yapabiliyorum.

Evet görünümü biraz değişmiş ama yılbaşından sonra talimatsız havale veya eft yapamıyorum güvenlik uyarısı veriyor, cepanahtar, i-anahtar falan diye bunlardan birisi para tuzağı 25 lira diğeri de sözde cep telefonuna servis mesajı olarak geliyor telefona yükle diyorum, waptan yükle dedim ben de bekle bekle en sonunda yükleme başarısız diye hata verdi. Şimdi bi de onun faturasını ödeyecez bakalım. Ben artık pek sevmiyorum bu bankayı. Bir de şu var, ben şu an Erzincan'da çalışıyorum, Türkiye'de birçok iş bankası gördüm ve gördüklerim içinde en yavaş çalışanı buradaki şubesi. Devletin bankası diyip beğenmediğimiz ziraat bankasında personel jet gibi çalışıyor. Demek ki buişlerde yönetimdekilerin rolü çok önemli.

coderfree' Alıntı:
Evet görünümü biraz değişmiş ama yılbaşından sonra talimatsız havale veya eft yapamıyorum güvenlik uyarısı veriyor, cepanahtar, i-anahtar falan diye bunlardan birisi para tuzağı 25 lira diğeri de sözde cep telefonuna servis mesajı olarak geliyor telefona yükle diyorum, waptan yükle dedim ben de bekle bekle en sonunda yükleme başarısız diye hata verdi. Şimdi bi de onun faturasını ödeyecez bakalım. Ben artık pek sevmiyorum bu bankayı. Bir de şu var, ben şu an Erzincan'da çalışıyorum, Türkiye'de birçok iş bankası gördüm ve gördüklerim içinde en yavaş çalışanı buradaki şubesi. Devletin bankası diyip beğenmediğimiz ziraat bankasında personel jet gibi çalışıyor. Demek ki buişlerde yönetimdekilerin rolü çok önemli.

bilgisayarbilisim her derde çözüm yaw. Hocam şimdi müşteri hizmetlerini aradım. aynı bilgileri verdiler. Ben de daha önce işlem yapabiliyordum. şimdi i...anahtar mı ne karın ağrısıysa 25 tl verilirse havale tanımlama falan işlemleri yapılıyormuş... işbankası ben de artık pek sevmiyorum... daha önce bu sayfaya bakmalıymışım :D

Geri