Işıl Anaokulu ve Kreş Şablonu [ Çıktı ]

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Işıl Anaokulu ve Kreş Şablonu v3.5 / Php-MySQL

Gelişmiş yönetim panelli flash bannerli Işıl Anaokulu ve Kreş Şablonu v3.5 çıktı

Test edilen tarayıcılar: İnternet explorer 7.0, İnternet explorer 8.0, İnternet explorer 9.0, Mozilla Firefox 14, Google Chrome 20, Opera, Safari

Modüller
Sınıflarımız Modülü:
Bu modül sayesinde okulunuzdaki sınıfları görebilir resimlerine bakabilirsiniz. Sınıflara eklenmiş son 5 resmi gene aynı sayfadan görebilirsiniz. Yönetim panelinden bu modüle sınıf ekleyebilir, silebilir ve düzenleyebilirsiniz. Tanımladığınız bu sınıflara resim ekleyebilir veya silebilirsiniz.
Farklı Diller Modülü:
Bu modül sayesinde sitenin dili bir tıkla değiştirilebiliyor böylece site uluslar arası bir boyut kazanıyor.
Müdürümüzün Mesajı Modülü:
Bu modül sayesinde siteye okul müdürün mesajı eklenebiliyor. Yönetim panelinden içerik değiştirilebiliyor.
Bizi Takip Edin Modülü:
Bu modül sayesinde sosyal medyada takip edilmenizi sağlayarak ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz. Yönetim panelinden bağlantı adresleri değiştirilebiliyor.
Hava Durumu Modülü:
Bu modül sayesinde ilinizdeki hava durumunu öğrenebilirsiniz.
Bize Yazın Modülü:
Bu modül sayesenide iletişim bölümünde kullanıcılar sizlere mesaj gönderebiliyor. Bu bölüm yönetim bölümünde mesajlar olacak geçmektedir. Yönetime girer girmez size iletilen mesajlar anasayfada size bildirilmektedir. Burdan mesajlar okunabilir veya silinebilir.
Mezunlar Modülü:
Bu modül sayesenide geçmiş yıllarda mezun olmuş öğrenciler sisteme kayıt olabiliyor. Yönetim bölümünde mezun kayıtları onaylanabiliyor veya red edilebiliyor. Yönetim bölümünde onay bekleyen mezunlar sizin onayınızı bekliyor olacak. Yönetici sisteme yeni yılları ekleyebilir, silebilir.
Özgeçmiş Modülü:
Bu modül sayesenide personellere ait öz geçmişler sisteme girilebiliyor. Yönetim bölümünden özgeçmiş silinebilir düzenlenebilir.
Manşet Modülü:
Bu modülde manşetten duyurmak istediğiniz haberleri tek tıkla manşete alabilir, manşetten düşürebilir, haberi yayına alıp haberi yayından çıkarabilirsiniz.
Galeriden Modülü:
Galerideki resimlerden rast gene üç tane seçer ve bunları anasayfada yayınlar.
Site İstatistiği Modülü:
Modül sitede kayıtlı bilgilerin bir raporunu sunar.
Ziyaretçi Sayacı:
Çerez sayesinde 24 saatte bir site tekrar ziyaret edildiğinde kullanıcı ziyaretçi sayısı artmaktadır böylece site her açıldığında sürekli kayıt girmesi engelledinmiştir. Bu sistem sayesinde tek bir hat üstünden sitenize bağlanacak olan kullanıcılar içinde kayıt oluşturulabiliyor.
Aynı zamandan o an sitede kaç kişinin online(çevrim içi) olduğunu gösterir.
Ayın Öğrencisi:
Bu modül sayesinde okulunuzda başarı gösteren öğrencileri her ay düzenli olarak yayınlayabilirsiniz. Yönetim bölümünden kolayca güncelleyebilirsiniz.
Son Yorum:
Ziyaretçilerin sitenizle ilgili görüşlerini yazdığı ziyaretçi defterindeki son yorumun ana sayfada gösterilmesini sağlar.
Atatürk Köşesi:
Ulu önder Atatürk’ü anlatan modüldür.
Etkinlikler Bölümü:
Bu bölümde okulunuzda yapmış olduğunuz etkinlikleri göstermenizi sağlar. Yönetim bölümünden kolayca değiştirebilirsiniz.
Misyon Vizyon:
Bu bölümde okulunuzun misyonunu vizyonunu göstermenizi sağlar. Yönetim bölümünden kolayca değiştirebilirsiniz.
Hakkında:
Bu bölümde okulunuzu bu bölümde tanıtabilirsiniz.. Yönetim bölümünden kolayca değiştirebilirsiniz.
Rehberlik:
Bu bölümde öğrencilerinizi uzaktan motive edebilir onlara rehberlik edebilirsiniz. Yönetim bölümünden kolayca değiştirilebiliyor.
Bilgi Bankası:
Bu bölümde okulunuzun öğrencilerinizle faydalı bilgiler paylaşabilirsiniz.
Yönetici Modülü:
Bu bölümde sitenin yönetilmesi için yeni yöneticiler ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Bağlantılar Modülü:
Web bağlantılarını bu modül sayesinde yayınlayabilirsiniz. Yönetim bölümünden hızlıca bağlantı ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilir ve sırasını değiştirebilirsiniz.
Duyuru Modülü:
Bu modül sayesinde duyurularınızı yapabilirsiniz. Yönetim bölümünden duyuru ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilir, listeleyebilirsiniz.
Anket Modülü:
Bu modül sayesinde sitenize anket ekleyebilirsiniz. Yönetim bölümünden anket ekleyebilir, seçenek değiştirebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz. Bir tıkla anket değiştirebilirsiniz.
Sayfalar Modülü:
Bu modül sayesinde yeni sayfalar ekleyebilir, silebilir, sıralayabilir, güncelleyebilirsiniz.
Ziyaretçi Defteri Modülü:
Bu modül sayesinde ziyaretçilerin görüşlerini yazmasını sağlayabilirsiniz. Yönetim bölümünden yapılan yorumu onaylayabilir silebilirsiniz. Ayrıca yönetim bölümüne girişte onaylanmamış yorumların listelenmesi sağlanmıştır.
Site Bilgileri Modülü:
Bu bölümde sitenizin genel ayarlarını yapabilirsiniz.
Yararlı Dosyalar:
Öğrenci ve Öğretmenlerin işine yaracağını düşündüğünüz dosyaların yüklenip gösterilmesini sağlar. Yönetim bölümünden hızlıca dosya ekleyebilir, silebilir, bağlantı ekleyebilirsiniz.
Günün Sözü:
Bu bölümde güzel sözler yayınlamanızı sağlar. Yönetim bölümünden yeni söz ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Meb Haber Modülü:
Meb tarafından yayınlanan güncel haberlerin takip edilmesinini sağlar.
Site İçi Arama Modülü:
Bu modül sayesinde sitenin içerisindeki bilgilere hızlıca ulaşmayı sağlar.
Haber Modülü:
Haberlerin kolayca listelenmesini sağlar. Yönetim bölümünden haber ekleme, silme, güncelleme, haber resmi ekleme, haberi yayına sokup yayından kaldırma, haberi manşete alma manşetten kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz.
Galeri Modülü:
Bu modül sayesinde kategori halinde resimlerin görüntülenmesini sağlar. Yönetim bölümünden kategori ekleyebilir ,silebilir, sıralayabilir, resim ekleyip kategori belirleyebilir, bu kayıtları listeleyebilirsiniz.
Personel Modülü:
Bu modül sayesinde okuldaki personelleri düzenleyebilirsiniz. Bu modülde branş ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Personel ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilir, branşını belirleyebilirsiniz.

Şablonun Geliştirilmesinde Dikkat Edilen Unsurlar;

1-Geliştirilebilir
2-Kullanılabilirlik
3-Fonksiyonellik
4-Zengin içerik
5-Görsellik
6-Mebin yönergelerine uygun olması
7-Farklı tarayıcılarada sorunsuz kullanım
8-Farklı ekranlarda sorunsuz görüntülenme

Site Demosu:
Işıl Anaokulu ve Kreş Şablonu

Yönetim Bölümü Giriş Bilgileri
http://anaokulu.isiltasarim.com/yonetim-bolumu.html
Kullanıcı Adı:demo
Şifre:12345

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    394.1 KB · Görüntüleme: 4,712
  • 1.jpg
    1.jpg
    365.3 KB · Görüntüleme: 4,712
Re: Işıl Ana Okulu Şablonu [ Çıktı ]

eline sağlık ışıl ışıl (adı gibi) olmuş hayırlı olsun kullanacak olanlara

bir sorum olacak okullar bünyesindeki anasınıflarının kullanımı için mi yoksa bağımsız sadece anaokulu olan okulşlar için mi oluyor?

Yalnız_Kurt' Alıntı:
eline sağlık ışıl ışıl (adı gibi) olmuş hayırlı olsun kullanacak olanlara

bir sorum olacak okullar bünyesindeki anasınıflarının kullanımı için mi yoksa bağımsız sadece anaokulu olan okulşlar için mi oluyor?
Her ikisi içinde uygun bir tasarım. İstenirse biraz daha sadeleştirilebilir. :)

Hocam kusura bakma ama biraz derme çatma, toplama scriptlerle biraraya getirilmiş bir site olmuş.
Renk uyumu yok.
Tasarım çok gözü yoruyor. Her yerde birşeyler var.

Yinede uğraşmışsın emeğine sağlık

Berkeren' Alıntı:
Hocam kusura bakma ama biraz derme çatma, toplama scriptlerle biraraya getirilmiş bir site olmuş.
Renk uyumu yok.
Tasarım çok gözü yoruyor. Her yerde birşeyler var.

Yinede uğraşmışsın emeğine sağlık

Hasari Hocamı yaptığı şablonları tüm Türkiye kullanıyor.
Buda gayet güzel olmş bence ana sınıfınında her yerinde birşeyler var zaten.
Sadelikten hoslanan sanat müziği dinleyen bir anasınıfı öğrencisi görmedim henüz.
birçok kişinin işine yarayacak bence... Allah razı olsun... :alkis:

Site geliştirilerek versiyon 3.5 yükseltilmiştir.

Geri