isimtescil.net

Kodla Büyü

burhaneren

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar farkında olmadan benim alan adlarından birinin tarihi geçmiş geçen günlerde.Bugün gördüm uzatayım dedim. Birde ne göreyim 320tl cik talep ediyolar. Siz siz olun süre olayında geç kalmayın.

Hocam isimtescil böyle yapıyor çok rezil hizmetleri var, fırsatını bulduklarında affetmiyorlar. Uzak durun ben resellerclub dan direk alıyorum 30 gün geçse de aynı fiyata domaini geri alabiliyorum

Sitenizin hit çokmuydu hocam bu kadar para istenir mi? hoş memlekette bu durumu kullanan fırsatçılar da var.

tati' Alıntı:
Hocam isimtescil böyle yapıyor çok rezil hizmetleri var, fırsatını bulduklarında affetmiyorlar. Uzak durun ben resellerclub dan direk alıyorum 30 gün geçse de aynı fiyata domaini geri alabiliyorum

Bir daha tövbe zaten hocam.Evlerden uzak.Bende artık çalışmıyorum onlarla ama bu kalmış orada malesef.

erdcannet' Alıntı:
Sitenizin hit çokmuydu hocam bu kadar para istenir mi? hoş memlekette bu durumu kullanan fırsatçılar da var.

Yok hocam ne hiti,müşterilere yaptığım çalışmaları göstermek için kullandığım bir adresti sadece.

Başlık sorun olmayacağından buradan sorumu sorayım dedim.

İsimtescil'i daha öncelerde kullanmıştım, hatta öğretmenler gününde güzel br kampanya vardı buradan da duyurmuştum. Fakat bu sefer İsimtescil ve cPanel'e erişimde sorun yaşıyorum. Meb hattından bağlanamadım henüz. Evden ise diğer sunuculara göre geç bağlanıyorum sanki. İsimtescil kullanan var mı aramızda? Sizlerde durum nasıl?

yo bi yavaşlık yok hocam... 320 tl ücrete gelince zaten önceden uyarıyorlar ve ismin 80 günlük süresi var boşa düşmesi için.. kimden alırsan al durum böyledir. 80 gün sonra dene hocam.

Geri