islambu

Kodla Büyü
Okul sitesi değil,yeri burası değil,bence bu forumda da yeri yok.

abtani ne oldu arkadaş yaptığı bir şeyi paylaşmış biraz hoşgörü hem bırak da site yönetimi karar versin yeri olup olmadığına kaynak gösterilebilecek bir site tebrikler kardeşim çok güzel olmuş

bilgisayarbilisim.net itina ile site değerlendirilir..son dönemlerin gözde site değerlendirme yeri

en iyi eleştirmenler burada koş gel :puhaha:

güzel olmuş hocam elinize sağlık. başlığı da Her telden bölümüne taşıda hassasiyeti olan arkadaşlar da rahatlasın

yuca' Alıntı:
güzel olmuş hocam elinize sağlık. başlığı da Her telden bölümüne taşıda hassasiyeti olan arkadaşlar da rahatlasın
aynen hocam
birde site güzel olmuş daha sade olabilirdi.

arkadaşların dedikleri gibi sitenin değerlendirilmesinde kriter yok, zira gün içerisinde çeşit çeşit site tasarlayan arkadaşlar yorum istiyor, bence site banner kısmında ki arapça kelimelerin olduğu resimler de biraz çalışması gerek çünkü beyaz noktalar kalmış pek hoş durmuyor....

bende böyle bir site yapmak istiyorum ama yanlış bir bilginin mebali ağır. o yüzden hala düşünme aşamasındayım

mb1984' Alıntı:
arkadaşların dedikleri gibi sitenin değerlendirilmesinde kriter yok, zira gün içerisinde çeşit çeşit site tasarlayan arkadaşlar yorum istiyor, bence site banner kısmında ki arapça kelimelerin olduğu resimler de biraz çalışması gerek çünkü beyaz noktalar kalmış pek hoş durmuyor....
iki gündür beyaz nokta arıyorum inan bulamadım ; resimlerden kaynaklanan problemlerse gidermeye çalışacağım

her_dem' Alıntı:
bende böyle bir site yapmak istiyorum ama yanlış bir bilginin mebali ağır. o yüzden hala düşünme aşamasındayım
bende onun için yavaş yavaş hazırlıyorum bütün içerikleri ve kuranla hadis dışında bir bilgiye elimden geldiğince yer vermemeye çalışıyorum

cinler ve şeytanlar linklerini tıklayınca günah.html açılıyor ve alttaki resimler görünmüyor :scared:

syangela' Alıntı:
cinler ve şeytanlar linklerini tıklayınca günah.html açılıyor ve alttaki resimler görünmüyor :scared:
içerik yavaş yavaş ve itina ile zenginleştiriliyor ki Allah esirgesin yanlış bilgi olmasın

ceritli68' Alıntı:
mb1984' Alıntı:
iki gündür beyaz nokta arıyorum inan bulamadım ; resimlerden kaynaklanan problemlerse gidermeye çalışacağım

Arkadaş banner de bulunan Allah ve Ellatif arapça yazılarının kenarlarındaki beyazlıklardan, stroke çizgilerinden bahsediyor.

Site HTML olarak tasarlanmış güncellenmesi zor olur.

Başlangıç için güzel sayılır.
Teşekkürler.

ben beğendim sade ve hoş olmuş bi de forum eklerseniz daha güzel olur...

Geri