İSTANBUL BTR BAŞVURULARI

Kodla Büyü
Onayda açıkça yazıyor hocam. 6 sında başlar diye. Ben de fiilen başladım. Geçen dönem ilçeden görüş istendiğinde dönem başından itibaren ek dersin yazılması konusunda sorun olmadığı beyan edildi. Yani fiilen görevinizi yerine getirin ve idarenizden de ek dersinizi yazmasını isteyin. Yazıyı da ek belge olarak sunduklarında hiç kimse itiraz edemez. İşini bilen iyi niyetli idareciler bizleri mağdur etmeyecektir.

BTR gibi devam ediyo musunuz peki arkadaşlar? ben 6 sı baz alınır diye bu hafta full okuldayım

Onaylar geldi
Tam gün dersi olan öğretmenin o gün nöbet alacağı ile ilgili ibare de var.

Görevledirmeler gelmiş ama beni tercihlere yazmadığım ve Fatih Projesi olmayan kendi okuluma görevlendirmişler. Ek görevlendirmeyi bekleyeceğiz artık.

Bana liste verilmedi hocam
Adınızı yazarsanız memura sorayım kurum netten bakalım liste varsa

sonix' Alıntı:
SeA_' Alıntı:
Onaylar geldi
Tam gün dersi olan öğretmenin o gün nöbet alacağı ile ilgili ibare de var.
artık nöbet sorunu yaşanmaz artik

Hocam normal şartlarda en az dersi olduğu gün nöbet verilir mantığı işliyordu bizde neden böyle ki?

Yani şartlarımızın hızla iyileştirilmesi lazım

ek görevlendirme çıktı mı arkadaşlar bilen var mı acaba?

ne olduğunu bilen biri var mı? hala ek görevlendirme yazısı gelmedi :(

klebsiella' Alıntı:
tati' Alıntı:
Merhaba 2. Dönem İstanbul için BTR görevinin sona erme tarihi 16.06.2017 mi?
hocam ilçe formatörlüğü için geçerli.
okulunuzda görev almak istiyorsanız sizi ilgilendirmiyor.
Hocam kadrom halk eğitimde ve başka okulda BTRyim, halk eğitimlerde seminer döneminde ekders yok dolayısıyla BTR görev yazısına ulasamadım orda belirtilen tarihi 30.06.2017 olarak hatırlıyorum. O nedenle istanbul 2.dönem ilk görevlendirme yazısı olan varsa paylasırsa memnun olurum.

16 haziran hocam..

Ekli dosyalar

• 2017-06-21 08.21.38.png
    2017-06-21 08.21.38.png
    401.6 KB · Görüntüleme: 153
Yazı geldi, 11 eylül 13.00a kadar istemiş ilçe... Ekler arasında geçen yıllarda ders saatimizi isteyen çizelge yok, il koordinatörünü aradım, bu sene görevlendirmeleri ilçe yapacak dedi, biz kontrol edeceğiz sadece dedi...

Geri