istanbul btr ler ne zaman açıklanacak

Kodla Büyü
Değerli Meslektaşlarım inanın bizler sizden çok daha fazla sıkılıyoruz.
İkinci dönem başı ile görevlendirmeleri başlatabilmek için 20 Ocak'ta başvuruları aldık 29 Ocak son dedik maalesef başvuruların neredeyse yarısı geçen hafta geldi(3-7 Şubat) aslında her dönem aynısını yaşıyoruz. Hata bizden kaynaklanmıyor acımayalım geciken olamasın diyoruz ama öyle olmuyor başvuran meslektaşlarımızdı, yok müdürleriydi, yok temsilcisiydi derken ek başvurular kabul ediliyor; ee o zamanda süreç uzuyor. Ancak karar alındı pazartesi itibari ile gecikmeleri başvurular kabul edilmeyecek listelere son hali verildi kısmetse listeler bu hafta içinde onaydan çıkmış ve ilçelerinize gelmiş olacaktır.
Sizler haklı olarak görevlendirmenizi, ders programınızı, ek dersinizi düşünüyorsunuz. Bizde hepinizden çok görevlendirilmenizin çıkmasını özellikle Fatih Projesi okuluna görevlendirilenlerin okullara bir an önce gitmesini tabletlerle ilgili işler karışmadan sürece dahil olmanızı istiyoruz.

ist_koord' Alıntı:
İkinci dönem başı ile görevlendirmeleri başlatabilmek için 20 Ocak'ta başvuruları aldık 29 Ocak son dedik maalesef başvuruların neredeyse yarısı geçen hafta geldi(3-7 Şubat) aslında her dönem aynısını yaşıyoruz. Hata bizden kaynaklanmıyor acımayalım geciken olamasın diyoruz ama öyle olmuyor başvuran meslektaşlarımızdı, yok müdürleriydi, yok temsilcisiydi derken ek başvurular kabul ediliyor; ee o zamanda süreç uzuyor. Ancak karar alındı pazartesi itibari ile gecikmeleri başvurular kabul edilmeyecek listelere son hali verildi kısmetse listeler bu hafta içinde onaydan çıkmış ve ilçelerinize gelmiş olacaktır.
Sizler haklı olarak görevlendirmenizi, ders programınızı, ek dersinizi düşünüyorsunuz. Bizde hepinizden çok görevlendirilmenizin çıkmasını özellikle Fatih Projesi okuluna görevlendirilenlerin okullara bir an önce gitmesini tabletlerle ilgili işler karışmadan sürece dahil olmanızı istiyoruz.

Görevlendirme tarihi ne zaman olur hocam? Hangi tarihlerden itibaren geçerli görevlendirmeler?

Tablet dağıtım hengamesinden Btr görevlendirmeleri unutuldu herhalde, görevlendirme çıkmadan tabletlerin aktivasyonlarını yapmayacağım. Okulda benden başka yapabilecek kimse yok, çoğu okulda da durum budur heralde. Yeter artık her dönem aynı şey.

ecevahir' Alıntı:
Tablet dağıtım hengamesinden Btr görevlendirmeleri unutuldu herhalde, görevlendirme çıkmadan tabletlerin aktivasyonlarını yapmayacağım. Okulda benden başka yapabilecek kimse yok, çoğu okulda da durum budur heralde. Yeter artık her dönem aynı şey.
:+1:

ist_koord' Alıntı:

Başvurular geç yapıldı diye biz mağdur oluyoruz. Zaten ek görevlendirmeler yapılıyor, geç başvuru yapanları ek görevlendirme ile mağduriyetlerini giderebilirsiniz. Eskiden okullara görevlendirme yapıldığında valilik onayı olmadan istbilfor da yayınlanıyordu, en azından görevlendirme olup olmadığını öğreniyorduk.

hocam istanbulda öyle şu tarihte btr olabilirsin diye açıklanmıyor.
önce ne zaman açıklanacağının açıklaması olur. :eek:

hayır o değilde 1.dönem de ki gibi 1 hafta bedava gelip gitmiştik buda öyle olmasın

Görevlendirme yazıları okullara gelmeden, dersiniz dışında okulda durmazsanız, bedava gidip gelmiş olmazsınız bence...

Ilk donem btr oldugum okuldayim. Okul muduru gelmemi istiyor. Tahtalarla ilgili problemler var onlara ugrasiyorum.

Gorevlendirmelerin hala belli olmamasi ve istbilforda halen bir aciklama olmamasi gercekten can sıkıcı.

ben arada gidiyorum 1 saat takılıp geliyorum.zaten bu hafta ek ders verecek olsalardı bu hafta açıklanırdı.gelecek hafta açıklayıp ta kimse bu haftanın ek dersini vermez.boşuna yani

Dün başka bir başlığa yazmıştım buraya da kopyalalyayım.
Görevlendirme ortalıkta ve ufukta olmayınca, 4 dersim olunca, idare yeni olunca ben

1- 12-18 Mart İstiklal Marşı ve Çanakkale Zaferi tören hazırlama ekibi başkanı
2- Stratejik planlama ekibi üyesi
3- Okul gelişim yönetim ekibi üyesi
4- Öğrenci meclisi seçim Kurulu asil üyesi
5- Mesleki tanıtım ve girişimcilik kulübü üyesi
6- Duvar gazetesi pano ve web yayın kurulu üyesi

Yazmanlık, ortak sınavlar kelebek sistemi vb görevleri saymıyorum. Bazı görevlerim geçen dönemde vardı. Ama çoğu bu dönem eklendi be bugün mail aracılığıyla gönderildi.

Btr görevlendirmesi yapılırsa ildeki arkadaşlar görev kağıdına şu süre zarfında öğretmene verilen görevlerin iptal edilmesi vb bir satır ekleyecakler mi? Yoksa ben idareye tüm görevlerin iptali şeklinde dilekçemi vereceğim? Çünkü bu görevlerin tamamı ben btr değilken verildi.

Hocam görev çıkmadan bir yere gitmenizi ya da, okulunuzda saati doldurmanızı tavsiye etmiyorum. Çünkü çıkacak yazı tarihi sizi tatmin etmeyebilir. Sonuçta yazı n derse yapılacak işlem odur.

Hala bir açıklama yapmadılar. Geç kalanların yüzünden diye açıklama yapmış il koordinatörümüz. Peki geç kalanlar için hep beklenecekse zamanında başvuru yapmanın bir anlamı yok o zaman. Nasıl olsa erken başvuru yapan da geç kalan da aynı.

geç gelenleri almasınlar ya da ek görevlendirme yapsınlar....
bu kadar basit bir işi beceremediniz malesef

Zaten şu btr istememin tek nedeni ek ders. ders saatim yeterli olsa kesinlikle yapılacak birşey. Çok fazla belirsizlik malesef. şubat ayında ek ders yok. Böyle giderse mart da yalan olacak. Hadi ek ders olayını da geçtim. Tabletler dağıtılmadan orada olsaydık en azından düzenli bir şekilde dağıtıp problemlerle direk ilgilenebilirdik. Ama şimdi görev bi çıkacak sorunlar dağ olmuş halde. Hadi bilgisayar öğretmenim çözün sorunları durumu yaşayacağız.

Az önce okuldan aradılar öğrendim formatör olarak görevlendirilmemişim. ne olacak şimdi bilmiyorum.12 saat dersim vardı.

Geri