istanbul btr ler ne zaman açıklanacak

Kodla Büyü
Okulumda BT Sınıfı var.İnşallah sonradan kendi okuluma görevlendirilirim BTR olarak ama sanki bu dönem olmayacakmış gibime geliyor.

Yok yok yok hala yok bir haber. Ayın kaçından itibaren başlayacak o da belli değil.

Dilekçemi tatile çıkmadan önce verdim okula ve üst yazıyla ilçeye götürdüm elden verdim, aynı zamanda kurumnet ten de gönderdik ilçeye. Dilekçem İl MEM e ulaşmış mıdır ulaşmamış mıdır onu da bilmiyorum.

Her şey belirsiz ne güzel.

red listesine bakın hocam, başvurunuz kabul edilip edilmediğini öğrenirsiniz en azından. bence 24ünden itibaren başlatırlar görevlendirmeyi. 2 haftalık ekdersi yerler.

harun erdem' Alıntı:
red listesine bakın hocam, başvurunuz kabul edilip edilmediğini öğrenirsiniz en azından. bence 24ünden itibaren başlatırlar görevlendirmeyi. 2 haftalık ekdersi yerler.

Red listesinde ismim yok orası tamam. Ama başvurum değerlendirildi mi ellerine ulaştı mı onu da bilmiyorum. Bari önceden taslak liste yayınlarlardı görürdük şimdi o da yok.

2 haftalık ek ders 280 - 300 tl para yapıyor az mı. Evde oturup yatsam zırnığını dahi istemem cebime sokmam. 2 haftalık ek dersi değil 1 günlük ek dersim bile kaybolursa haksızlık vardır bu işte.

kurumnetten gönderdiyseniz sorun olmaz hocam ama haklısınız iki haftalık ekders gitti, insanları mağdur ediyorlar. koordinatörlerin umrunda değil

Arkadaşlar koordinatörlerin umrunda olmadığını sanmıyorum eminim onlar da en az bizim kadar durumun farkında ve çabalıyorlar yetiştirmeye üstelik şuan tek görevleri de bu değil tablet dağıtımları vs ile başları baya kalabalıktır. İki haftalık ek dersimiz yattı malesef benim gibi kadrosu lisede olanların hakkı gidiyor . 7 saat dersim olmasına rağmen tam gün okuldayım mesela. Ama bu durumun uzaması her zamanki gibi kimsenin elini taşın altına koymak istememesinden. Fatih Projesi okulları boş kaldı yine demek ki.

Re: Ynt: istanbul btr ler ne zaman açıklanacak

_su_' Alıntı:
Arkadaşlar koordinatörlerin umrunda olmadığını sanmıyorum eminim onlar da en az bizim kadar durumun farkında ve çabalıyorlar yetiştirmeye üstelik şuan tek görevleri de bu değil tablet dağıtımları vs ile başları baya kalabalıktır. İki haftalık ek dersimiz yattı malesef benim gibi kadrosu lisede olanların hakkı gidiyor . 7 saat dersim olmasına rağmen tam gün okuldayım mesela. Ama bu durumun uzaması her zamanki gibi kimsenin elini taşın altına koymak istememesinden. Fatih Projesi okulları boş kaldı yine demek ki.
Fatih Projesi okullarını isteyenleri önce yapıp başlamaları çözüm olurdu sanırım.

Arkadaşlar görevlendirmeler geldi. Görevlendirmeler 10/02 - 13/06/2014 tarihleri arasında yapılmış. Hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçenlerin ellerine sağlık...

Ekli dosyalar

• BT Rehber Görevlendirmeler.rar
    1.4 MB · Görüntüleme: 150
Gök_Tuğ' Alıntı:
Arkadaşlar görevlendirmeler geldi. Görevlendirmeler 10/02 - 13/06/2014 tarihleri arasında yapılmış. Hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçenlerin ellerine sağlık...

Hocam seminerdeyiz paylaşabilme imkanız var mı?

Yazı yada ses kaydı varmı hocam... Belgeyi görelim... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

1 maddeyle işi çözmüşler neyse ki. " fiili olarak görev yaptıkları süre dikkate alınarak " 10 şubat tarihinden itibaren başlar demiş. Doğrusu da buydu.

oziie' Alıntı:
1 maddeyle işi çözmüşler neyse ki. " fiili olarak görev yaptıkları süre dikkate alınarak " 10 şubat tarihinden itibaren başlar demiş. Doğrusu da buydu.
benim durum garip oldu,btr oldugum okula gittiğimde hocam geliyon ama yazın gelmeden biz sana ekders veremeyecez dediler. bilyorum dedim ,arada gelirim böyle yada ihtiyaç olursa çağırısınız dedim,arada sırada 1 saat gittim.şimdi ben o günlerin ek dersinimi alacam.yada almayacam.2 arada bırakıyorlar,vermezlerse arada geldi olacak ama gelmedi de deil en iyisi kalması.

Ben kendi okulumdayım. Tüm liseler dolduğundan kendi okulumuza görevlendirme yapmışlar. Hergün de gittim okula bakalım. Ek dersi nasıl yazacaklar. Gerçi BTR başvuru yaptım diye nöbet görevi de yazmıyorlardı. Bu mantıkla 10 Şubattan itibaren yazılması lazım diye düşünüyorum :)

Bu dönem geçen dönem gibi geç başlatmadı koordinatörlerimiz sağolsunlar. Kimsenin hakkın yenmemiş oldu böylece.

Emeği geçen ildeki görevli arkadaşlara çok teşekkürler. Vallahi çok rahatladım. Mağdur da olmamışız üstelik. Süper olmuş.

Emeği geçenlere teşekkürler. Süreç geciktiği için ve belirsizlik nedeniyle koordinatör arkadaşlara biraz yüklendik haklarını helal etsinler.

Geri