istanbul bu okullar hakkında bilgisi olan var mı?

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
B.Çekmece mehmet akif ersoy ortaokulu
Şile ağva atatürk ortaokulu
ümraniye yamanevler ortaokulu
pendik ayazma ortaokulu
avcılar 50.yıl sabancı anadolu lisesi
B.Çekmece bahadır demir ortaokulu
ümraniye mediha tansel ortaokulu
ümraniye yavuz selim ortaokulu
pendik selçuk eraydın ortaokulu
avcılar şehit hacı mehmet ortaokulu

bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa okullar ve bulundukları çevre hakkında çok iyi olur. teşekkürler

merhaba hocam,
b.çekmece mehmet akif ersoy orta okulunda eşim görev yapıyor.
okul idare bakımından rahat, öğretmenler arasında da çok güzel bir ilişki mevcut. konumu büyükçekmece merkeze 15 km. ulaşım sıkıntısız. 7 dk ara ile dolmuşlar mevcut. okul e5 e yürüyerek 10 dk mesafede. isterseniz e5 e inip b.çekmeceye halk otobüsleri ile de gidebilirsiniz.

okulda ilkokul ve orta okul beraber. ayrıca yakındaki bir okul binası yeniden yapıldığı için geçici süre ile bu okulda eğitim öğretime devam ediyor. bu sebeple sabahçı ve öğlenci eğitim mevcut. mehmet akif ersoy ilk ve orta okul kısımları sabahçı. saat 7:30 ile 12:20 arası ders mevcut yani.

okuldaki bilgisayar atölyesi hakkında bilgim malesef yok. bilgisayar derslerini eşimin söylediğine göre diğer öğretmenler ek ders doldurmak için alıyorlar. atölyenin durumu nasıldır bilmiyorum malesef :(

öğrenmek istediğiniz başka bir şey varsa sorabilirsiniz. isterseniz telefonla da arayabilirsiniz. talep ederseniz özel mesajla numaramı gönderebilirim.

saygılar

Avcılar 50. Yıl sabancı büyük imkanlı bir okul. E5 in ve metrobüsün dibinde ulaşımı çok kolay

Ayazma ortaokulu yakınlarındaki bir okulda görev yapıyorum hocam konum ve öğrenci olarak iyi bir okul yakınlarındaki ev kiraları da makul seviyelerde ama okulun öğretmeni var diye biliyorum ve en son 28saat ders vardı. Okulu arayıp norm konusunda bilgi al istersen hocam pendik tuzla bölgesine atanırsan da iletişime geçebilirsin yardımcı olurum

Geri